Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek mennyire es miben...

Nektek mennyire es miben változott meg a testetek szülés után?

Figyelt kérdés

Gondolok itt mell , has es egyeb testrezek

40/ nö

Egy szules ( csaszarmetszes)



2018. jún. 28. 13:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Megsüllyedt méh.

“Zacskós” mell.

Csíkos combok, has és fenék.

Lötyögős has.


A szülés után pár hónapig iszonyatos térd fajdalmam volt, de elmúlt ahogy a szervezetem újra megszokta a súlyom.

2018. jún. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

1. Császár 20 évesen : 18kg+, rengetek stria, de fel ev alatt lementek a kilok, mell puhabb lett, de nem lógott, nagyon jó alakom maradt

2. Császár 29. évesen: 12kg+, új stria egy darab sem, viszont kötényhas, ami rálóg a hegre szinte, zacskós mell, hasra hízás, hiába nem nagy a fenekem, combom, stb, viszont "beles"lettem, ami nálam eddig sosem volt. 2 eve nem megy le a zsir a hasamrol, akármennyire is fogyok máshonnan, úgy nezek ki folyton, mintha terhes lennék.

2018. jún. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

31 evesen szultem, 1 gyerek van.

Stria semmi, mellem mint régen, mindket labam visszeres lett, foleg sepruvenak, de azok elég feltűnően csunyak, hasam megereszkedett, ha ulok log.

Sosem volt feszes, de most gáz, hiaba fogyok csontsovanyra, az marad ugyanolyan. De ha hizok, zsir rogton jon hasra is.

2018. jún. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!