Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek mi az a név, amit...

Nektek mi az a név, amit szívesen adnátok a gyereketeknek, de nem lehet anyakönyvezni?

Figyelt kérdés
Akár külföldi név, akár ti kreáltátok

2018. jún. 28. 15:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Zion : azt hiszem tavaly volt az elutasított nevek között. Kár pedig olyan szép.
2018. szept. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
AZ Annabell adható név, ismerősöm kislányát így hívják.
2018. szept. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Fallon. Kislányom álltal nézett egyik Barbie mesében hallottam. Szerintem szép.
2018. szept. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#12

Rendben, de nekem csak és kizárólag az Anabelle forma tetszik :)

2018. szept. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Bár úgy tervezem az életem, hogy nem hagyok hátra utódokat, azért vannak nekem is kedvenc neveim. :) Ha valamikor mégis úgy hozza a véletlen, hogy gyerekem születik és fiú lesz, valamint angol lesz apja, mindenképpen a Cornelius, William, illetve Vincent nevek jöhetnek szóba. Ha lányom születne, akkor az Alana, Antonia/Antoinette, Elizabeth, és a Margaret nevek közül választanék, de egyelőre meghagyom ezen gyönyörű neveket a sufni irományaimnak. :D
2019. ápr. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Pavetta
2023. júl. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!