Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyucik ti inkább plüssöket...

Anyucik ti inkább plüssöket vesztek a gyereketeknek vagy fejlesztőket?

Figyelt kérdés
2éves a kisfiam de kezdem azt érezni ez a plüss vásárlás az én hóbortom hogy megveszem neki de nem játszik vele!megtartanátok a plüssöket (másrészt szerintem egészségtelen ha csak áll sokáig)
2018. márc. 5. 08:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Vettem sok plüsst, mert szereti. Porfogó. Most próbálok tőle feltűnés nélkül megszabadulni... bár van olyan, ami 3 év utéán jutott eszébe, hogy meg kellene keresni.
2018. márc. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Konkrétan plüsst 1 db-ot vettem, Rossmannban akciós volt egy pihe puha fehér maci (kb 1,5-2 éves korában).

Már 5 éves a fiam, de még mindig ez a kedvenc alvósa.

Van rengeteg Penny-s plüsse is, meg az innen-onnan kapott, nyert...stb.

Teli van vele az ágya.


Ő mondjuk egy kisautónak jobban örül, mint a plüssnek, szóval nem nagyon van értelme venni.


Nem hiszem, hogy csak ez a két véglet van, hogy plüss vagy fejlesztő játék.

Kimondottan sosem vettem úgy játékot, hogy erre azt mondják "fejlesztő". Szerintem az is fejlesztő, ha sarazik az udvaron (és Vekerdy szerint is).

SZóval én nem így kategorizálom a játékokat.

2018. márc. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1 plüsst vettem neki, az alvós nyusziját. De rengeteg plüss van, ami még az enyém volt, nem foglalkozik egyikkel se. 18 hónapos. Inkább fejlesztőket veszek neki, de imádja a könyveket, szóval pl most húsvétra is könyveket kap.
2018. márc. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1,5 éves, abszolút nem érdeklik a plüssök, úgyhogy nem is veszek már, van így is kb 8-10 db, de csak az ágyában vannak dísznek (Ja ő nem az ágyában alszik:D ) Úgyhogy inkább könyveket, vagy egyéb értelmes dolgokat veszek neki, amikkel foglalkozik is. Azt vettem észre, hogy a plüssöket inkább a kislányok szeretik ebben a korban.
2018. márc. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2,5 éves múlt a kislányom, van neki ez is, az is. Ő imádja a plüssöket, és nagyon ragaszkodik is hozzájuk, játszik velük, szóval ő kap rendszeresen, de így nem is bánom, mert nálunk nem csak porfogó. Jó sok van,de nem tudok egyet se mondani, amit nem szed elő időnként. A szerepjáték annyira nem izgatja, hamar megunja, legózni szeret még, olvasni, memóriázni, meg párnákból hegyet építeni és bemászni alá, felmászni rá stb :D
2018. márc. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1-2 darabot leszámítva egyik gyerekemnek sem vettem plüssöket. Egyrészt annyit nem játszanak velük, másrészt úgyis kapnak olyan rokontól, ismerőstől, akinek nincs jobb ötlete :D Tele a lakás plüssökkel, abból kb. 4-et vettem én, a többit kapták. Amúgy szeretik őket, de nagyon ritkán játszanak velük.
2018. márc. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindkettö van a 7 éves lányomnak .vanak kedvenc plüssök is .
2018. márc. 6. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Iszonyat sok plüssünk van, de egy kezemen meg tudom számolni, hogy én/mi hányat vettünk neki. Cukik meg minden, de nagyon könnyen porosodnak, nálunk meg allergiás az egész család, úgyhogy nem győzöm őket mosni. Illetve periodikusan pár havonta bepróbálkozom a csemeténél, hogy ajándékozzunk el párat, vagy küldjük el a nem használt állatkákat a nagyiékhoz. Néha bejön, néha nem.


Én a fejlesztő jellegű játékokat sokkal jobban szeretem, így inkább ezeket vásárolgatom neki.

4 éves egyébként.

2018. márc. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!