Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valakinek bejött egyáltalán a...

Valakinek bejött egyáltalán a Premaxx Baby Bag babaerszény? Nekem sehogy sem jó és sokaktól ugyanezt hallottam.

Figyelt kérdés

Mármint fektetve és ültetve sem jó egyikünknek sem.

Amíg feküdt benne a pici, addig olyan volt, hogy az álla szinte belenyomódott a mellkasába, ráadásul akárhogy állítgattam, nekem nagyon nagy volt, nagyon lelógott, pedig 174 cm vagyok és nincs pici mellem, 80C melltartót hordok.

Amikor nagyobb lett a kisfiam, próbáltam beleültetni, de azzal is az a baj, hogy leér majdnem a csípőmig, így meg állandóan tartanom kell a fenekét. A fotón a nőn úgy van, hogy majdnem a mellénél van a gyerek. Ráadásul a pici lába is olyan bénán áll benne, meg a zsinór is bevág neki szerintem.


2010. jún. 17. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Na én pont ezekért nem használtam, jól megvettem feleslegesen!! Bár míg kicsi volt bele sem mertem rakni, mikor már ülni tudott akkor tettem bele. De a zsinór folyton vágta a lábát. Egyébként viszont nekem nagyon jól levette a terhet a kezeimről, én alacsony vagyok, 165 cm és a derekamon ült így, a lábikája jól állt, terpeszben volt benne.
2010. jún. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Egyetértek a kérdés írójával!

Sajnos én is megvettem, mikor egy horror az ára és eddig jól megjártuk vele!

A kisfiam, mikor beleteszem, teljesen belesüpped, egészen összegörnyed a kis mellkasa és nem is lát ki a zsák szélétől és szerintem teljesen kényelmetlen ez neki, ráaadásul, ha beleteszem, mindezektől úgy megrémül, hogy szegény olyan eszeveszett sírásba és ordításba kezd, hogy az hihetetlen! 2 hete próbálkozom a hozzászoktatással, de eddig ha csak meglátja, hogy bele akrom tenni, rögtön sírva fakad!

Hiába néztem meg a használatát a youtube-on, a nőnél nem is úgy fekszik a gyerek, ahogy a valóságban ebben a babazsákban. Itt szinte elmerül, hogy ki sem látszik!

És nem tudom elképzelni, hogy lehet egy nagyobb gyereket beleültetni és hordozni, mikor nem is támasztja meg biztonságosan semmi benne a hátát!!

Eddig ez a legrosszabb hordozó, amit kipróbáltam!!!

2010. jún. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam, hogy nem én vagyok béna :)

Csak azt nem tudom, hogy hordozókendőt érdemes-e még venni, mert már 7 hónapos múlt a pici.

2010. jún. 19. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!