Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 11-ik kerületben tudnátok...

11-ik kerületben tudnátok nagyon jó magán nőgyógyászt ajánlani?

Figyelt kérdés
Pár éve voltam utoljára, ami tudom elég gáz, már szeretnék elmenni. Nem rég költöztünk, gondoltam hátha tud valaki nagyon jó szakembert, akit szívből ajánl. Köszönöm!
2018. júl. 2. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dr Gutmann Orsolya. Praxis rendelő, Tas vezér utca. Évek óta járok hozzá, nagyon kedves és jó orvos. Kicsit sokára lehet időpontot kapni.
2018. júl. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, utána fogok érdeklődni!😊
2018. júl. 2. 19:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is adok egy szavazatot Gutmann doktornőre, első gyerekemet szültem nála, nagyon meg voltam elégedve, mindent elmagyaráz, nagyon kedves, közvetlen, türelmes és nagyon jó orvos is.
2018. júl. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Dejó, ketten is írjátok, hogy remek szakember.😊 esetleg árat tudnátok mondani? Általános vizsgálat+rákszűrés?
2018. júl. 2. 19:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Én dr Tasi Róberthez járok gondozásra. Nagyon alapos szakember, a Szent Teréz magánrendelőben rendel.

Nem annyira kedveskedő típus, de nagyon alapos. Plusz én mindenképp a Szent Imrében szerettem volna szülni és ő ott vállal.

Rákszűrés, gondozás stb 20ezer/alkalom

2018. júl. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Gutmann Orsolyánál szeptemberben 15 ezer volt a rákszűrés.
2018. júl. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. júl. 3. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!