Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki mennyi ideig használta a...

Ki mennyi ideig használta a babakocsit?

Figyelt kérdés
Kisfiam 22hónapos bolt és bölcsi messze igy mi még használjuk hosszabb távra is szoktunk vinni,kérdésem az lenne hogy nem gond ennyi idős gyereknél de pl.láttam 3-4éves gyereket is mert messze a bölcsi stb. Autó nincs ekkora táv meg sok egy gyereknek!
2018. júl. 8. 21:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
18%
1 évesen raktuk el. Bölcsibe 21 hónaposan ment ami kb félórara van tőlünk.
2018. júl. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
23 hónapos, még használjuk. Nem hiszem, hogy gond lenne. A fiam szereti és nekem is sokkal könnyebb így.
2018. júl. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%

Mi másfél éves korig használtuk napi szinten. Bolt nagyon közel van. De ezután is ült még babakocsiban, ha messzebbre mentünk, még babakocsiba raktam.

Aztán 21 hónapos volt mikor született a kistesó, akkor váltottunk testvérfellépőre.

2,5 évesen már sose állt rá, igaz motorozik vagy futóbiciklizik. Szóval szerintem max ekkor hagytuk volna el a babakocsit, ha nem lenne tesója.

2018. júl. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%

Még alkalmanként használjuk. Pl.: egész napos kirándulás (legutóbb a Nyíregyházi Állatkertben vettük nagy hasznát - még nekünk is fárasztó volt, ő pedig 5 óra konstans gyaloglás után kéredzkedett bele és dőlt ki, + vonattal, busszal mentünk eleve oda) vagy ha egyedül viszem el a mamájához (városonon belül, de több átszállás),

szakorvosi vizsgálatra is vittük a kocsit, mert nem lehetett tudni, hogy mikor végzünk, belelóg-e a délutáni alvásidőbe...stb.

Jellemzően ez 1, max. 2 alkalmat jelent /hó.

3 éves lesz 2 hónap múlva és egy cseppet se érzem ezt "cikinek".

Más az autót, biciklit, hordozót veszi elő ilyen esetekre. Ha a babakocsi ciki, akkor az előbbiek is. ;)

2018. júl. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
49%
Kicsit tobb mint 1,5 eves korig.
2018. júl. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%

Kb 22 hónapos koráig pont, de csak azért mert volt triciklink, így ha messzebb mentünk akkor abba ültettem bele, délután meg már fixen volt kocsi így nem volt rá szükség.

Most 26 hónapos már hiába vinném a triciklit mellette sétál, így már lassan arra se lesz szükség.

Ha nem lenne autónk ma is meg lenne a babakocsink az biztos.

2018. júl. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy gond! Mi nagyon szerettünk babakocsizni hármat nyűztünk el. Nemrégiben vettünk egy nagyobb esernyőre csukhatót, ha elfáradna, amúgy már inkább sétál. 2 éves
2018. júl. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
56%

Ennyi idős korban mi is használtuk. Meg még nagyobb korban is.


De mit értesz az alatt, hogy "gond"? Kinek lenne gond? Neked nem gond, gyereknek nem gond, akkor kinek lehetne?

A kotnyeles szomszédnak? Anyósnak? Orbán Viktornak?

2018. júl. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%

Mi is használjuk ebben tud aludni lassan 3 éves lesz.

Ha sietni kell akkor tolom, ha az ő tempójában jönnénk akkor sose érne be a bölcsibe.

2018. júl. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
55%
Kb.másfél éves volt mikor leraktuk.Nem volt hajlandó beleülni.2 évesen kezdte a bölcsit,ami 10 perces séta volt,simán lesétálta.
2018. júl. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!