Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mièrt van egyre több eltünt...

Mièrt van egyre több eltünt gyerek? Vajon mi törtènhet velük?

Figyelt kérdés
2018. júl. 10. 08:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs több, csak anno rendes hírek voltak a médiában, most meg ezeket kapják fel.
2018. júl. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs több mint régen, csak jobban terjed a hír, többfelé megtudják "hirdetni", nagyobb a média stb.

Amúgy engem is érdekel, hogy hová lesznek? Mi történik velük? Olyan nincs hogy tovább él, de eltűnik, nem? Hová tűnik el az a sok eltűnt?

2018. júl. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos legtöbb esetben prostitúció vagy szerv kereskedelem.. :(


Volt egy doku film a NatGeo-n, egy lány végig ment a gyerek rablások témájában, főleg így, hogy most nagy a menekült mozgás is. Onnan is rengeteg gyereket kiemelnek. Lányokat prostituáltnak “képzik”.


Rettenetes, végig se tudtam nézni, engem nagyon felkavar..

2018. júl. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 90%a intezetis akiket a tarsasag kivisz onnan, “menobb” csavarogni mint bent lenni.
2018. júl. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek többen, csak amíg régebben mutattak a Csellengőkben pár képet az eltűnt gyerekekről, és ennyi, addig ma megosztják a Facebookon, amit aztán párszázan/ezren továbbosztanak. Esetleg még azt is nyilvánossággal kerestetik, aki csak késett otthonról pár órát, vagy ellógott bulizni a szülők tudta nélkül, és másnap már otthon is van.


Egyébként az eltűnt gyerekek nagyon nagy része intézetből szökött lány, akiket vagy elvisznek prostinak, vagy az aktuális partnerükkel vannak (és van, hogy mindkettő egyszerre). Az a ritkábbik eset, hogy családból tűnnek el, de ilyen is van. Sajnos akik így tűnnek el, általában már nem kerülnek elő élve. Ott van pl. a 20 évvel ezelőtt eltűnt Szathmáry Niki, akit három éven át keresett az ország, de már csak a holttestét találták meg. A mai napig nem derült ki sem az indíték, sem az, hogy ki ölte meg.

2018. júl. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az intézetiseket leszámitva, az egyéb eltűnt gyerekek eddig amiket hallottam, olvastam hogy meglett, kivétel nélkül pedofiloktol kerültek elő.

Nem egy eset van hogy voltaképp egy pincelyukban nőtt fel a gyerek, ott élt 3 éves korátol 15-ig,amikor megtudott szökni

Javarészük sajnos elkezd kötődni az elkövetőhöz amiert senkibe nem tud kapaszkodni és a megőrülés ellen marad az hogy az elkövetőhöz kezd ragaszkodni. Ennek van neve is a pszichologiában ami nem ugrik be.


Az egyik srác már igy elvolt beletörődve amikor elraboltak mellé egy ujabb kicsit és annak félelme miatt ugrott be neki a saját elrablásának rettegése és ezért szökött meg a kicsivel es bukott le a pedofil



Szoval az a 10% aki nem intézetis csavargo, legnagyobb valoszinuseggel pedofil miatt tűnt el en ugy látom

2018. júl. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Stockholm szindróma
2018. júl. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!