Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Top Rider autósülések jók?

Top Rider autósülések jók?

Figyelt kérdés

9-25 kg-ig néztem ki egyet a Bippa Kft-nél.18500 Ft. Szerintetek mennyire biztonságos? Mert kényelmes, azt látom rajta.

Előre is köszönöm


2010. jún. 18. 14:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
bocsi: mint= mind
2010. jún. 18. 14:57
 12/17 anonim ***** válasza:
67%

Nekünk is top rider van. Kényelmes, semmi gond nem volt vele.

Régen semmilyen ülés nem volt a legtöbb gyereknek. A lányom korában max. hungarocellből gyártott, nem volt dönthető, s gondold el mennyire masszív egy hungarocell.

Sajnos, ha meg ütközöl, s akkora az ütközés, szerintem majdnem mindegy milyen az ülés. Kisebb ütközésnél meg mindegyik véd.

Ez megint egy olyan dolog, amivel az anyukák lelkére hatnak, hogy minél több pénzt lehessen kihúzni!

2010. jún. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
71%
Amúgy használtat ülésből sose vennék!
2010. jún. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem jó,mi is ilyet fogunk venni.Ha nem lenne biztonságos,nem engednék forgalomba és nem lenne E4-es szabványszáma.
2010. jún. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk is az van, amit Te kinéztél. Éppen 1 éve vásároltuk meg, a lányom nagyon szereti, kényelmes, jól tisztítható. Töréstesztet nem láttam róla. Többféle ülést megnéztem amikor vásároltuk, összehasonlítgattam másokkal, de a többi sem látszott masszvabbnak. Nekünk nagyon bevált.

2010. jún. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekünk fontos volt, hogy nagy ülőfelülete legyen és mivel hosszú a lába a leánynak jól elférjen. Kényelmes is és jó áron vettük bababörzén.

[link]


Egyébként mi azt csináltuk, hogy többfélébe "belepróbáltuk" a gyerkőcöt.


A babakocsink is TopRider, szintén tőlük :D

2010. jún. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!!!! Tegnap végülis megvettük, pont ilyent , mint kedves utolsó válaszoló írtál ! :-) (Csak színben más.)Már utazott is benne a picurom és hatalmasat aludt egész úton, a fejét kényelmesen megtartja úgy látom. S oldalról is jól véd. Örülök neki nagyon :-)
2010. jún. 22. 07:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!