Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan név, ami nagyon...

Van olyan név, ami nagyon tetszik, de nem adnád soha a gyerekednek?

Figyelt kérdés
Mert pl. idegen, beszélő név, szokatlan, vagy van közeli környezetben, stb.? Nekem ilyenek az Anton, Málna, Hella, Alma, Marina, Napsugár, Luna. Mind nagyon tetszik, de mégsem adnám őket. :)
2018. júl. 18. 09:31
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
88%

Szofi.

Tetszik nagyon, de nem így írva. Plusz nekem valamiért a cigi márka ugrik be róla.

2018. júl. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
94%
Amarilla, Gyömbér.
2018. júl. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
94%
Sok ilyen van, például Gvendolin. Ráadásul a családnévvel ki se lehetne mondani. :)
2018. júl. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
86%
Trisztán, a jelentése miatt.
2018. júl. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
62%
Lola,Nina(olyan prostis),Medárd(félő,hogy ő lenne "az esős gyerek"),Szilárd(halmazállapot,biztos fikáznák miatta),Bernát(bernáthegyi lenne belőle előbb-utóbb).
2018. júl. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
88%
Dimitrij.Nagyon szép névnek tartom,de túl oroszosnak tartom egy magyar gyermeknek.
2018. júl. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
83%
Viktória. Nagyon tetszik, de mivel december 23-án van a névnap - mi ezt is meg szoktuk tartani - nem adtam a Karácsony miatt. Azt szerettem volna, hogyha a születés- és névnapjuk távol van egymástól (nekem egy héten belül van mindkettő, gyerekként nem szerettem,mert egybe ünnepeltek, míg unokatesóimat külön), és lehetőleg bármilyen ünneptől is (sikerült mindkettő,bár a születésnapjukat nem számolgattam, teherbe estem, amikor jönni akartak).
2018. júl. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
81%
Amanda. Imádtam régen ezt a nevet, de bizonyos körökben nagyon népszerű lett, és pejoratív lehet esetleg, ha valaki hamarabb hallja a nevet, mint látja a gyereket...
2018. júl. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
Tényleg, a Dimitrij is ilyen nekem is. Nagyon tetszik, de furán hangzana mégis.
2018. júl. 18. 10:05
 10/50 anonim ***** válasza:
88%

Trisztán

Nagyon tetszik de szomorút jelent és mivel a férjem spanyol még a szó spanyol formájára "triste" is hasonlít ezért kint főleg nem lenne szerencsés.

2018. júl. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!