Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti szülnétek gyereket egy...

Ti szülnétek gyereket egy rákos embernek?

Figyelt kérdés

Eljutottunk idáig,lánykérés, esküvő, gyerekvállalás.

De nem tudom. Rákos volt, 4 éve tünetmentes. De ugye aki egyszer az volt,máskor is az lesz,csak idő kérdése mikor. És igy vállaljunk gyereket?!Mi lesz ha 5 év mulva meghal? Itt maradok a gyerekkel egyedül. Ő pedig eltemeti az apukáját, nem lesz neki soha többé...

Kérlek adjatok tanácsot! Ti belevágnátok? Szülnétek neki gyereket?


2018. júl. 21. 20:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%

Honnan veszed hogy aki egyszer rákos volt megint az lesz? Koránt sem biztos. Ráadásul, mivel már volt problémája, sűrűn jár ellenőrzésekre, így nagyobb a valószínűsége hogy időben észreveszik.


Ennyi erővel, te se szülj, mert mivan ha elüt egy autó, vagy épp te leszel gyógyíthatatlan beteg?


Ha szereted ezt az embert, és szeretnél gyereket, én belevágnék.

2018. júl. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%

Irod, tunetmentes. es ha egy ev mulva te leszel beteg?

Nem ertem, milyen gondolkodas ez.

2018. júl. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Nagymamám rákos volt, meggyógyult, soha többé nem jött ki neki.
2018. júl. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%
Mi a garancia arra, hogy holnapután nem üt el a villamos? Ennyi erővel senkinek ne szülj, mert te is meghalhatsz bármikor.
2018. júl. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
A párod NEM rákos. Az volt, de meggyógyult. Itt inkább az a kérdés, szereted-e annyira, hogy közös gyereketek legyen. Illetve hogy ha beteg lenne újra, segítenél-e neki a gyógyulásban v magára hagynád, mert úgyis meghal? Nem a párodban látom a problémát...
2018. júl. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 babyboom567 ***** válasza:
88%

Kedves Kérdező!

Az élet kockázatos,ez van.Neked kell eldöntened mi fér bele számodra.

Volt egy ismerősöm,nagyon fiatalon jött össze a párjával,született egy gyerekük, de pár hetesen meghalt.Annyira összetörtek, hogy több mint 15 évig nem vállaltak másik gyereket.Aztán lett egy kislányuk,és terhes volt a nő a második gyerekekkel mikor kiderült a férfi agresszív torokrákja,és megmondták ,hogy megfog halni(3 hónap alatt halt meg).A kórházban házasodtak össze,hogy kapjon a nő özvegyi nyugdíjat legalább(lakásuk ,kocsijuk volt).Egy 2 évessel,és egy 1 hónapossal maradt özvegyen.Ezt nem lehet előre tudni.

A volt pasim nagyapja még jó tíz évet élt,a prosztatarák diagnózisa után,MINDENFÉLE KEZELÉS NÉLKÜL,ugyanis mindent elutasított,megmondta,hogy ő öreg,leélte az életét, ha meg kell halni meghal.És nem halt meg még sokáig.

2018. júl. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
Minek mentél hozzá? Miért rabolod az idejét, ha úgysem akarsz szülni neki?
2018. júl. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Ahhh tudom hogy hülye vagyok..

Szeretem őt nagyon,igen, de képtelen lennék végignézni a gyerekünkkel együtt,ahogy harcolunk és végül elveszítjük őt...

Nyerésre nincs esély,mert már minden létező kezelést megkapott elsőre,és csak az őssejtátültetés mentette meg.

De igazatok van,velem is lehet bármi.Csak félek, na :(

2018. júl. 21. 21:30
 9/23 Andizsuzsi ***** válasza:
95%
Piszok nagy szemétség hozzámenni egy olyan emberhez, akit nem tartasz teljes értékűnek, és akkor közlöd, hogy bocs, de neked mégsem, amikor már eljutottatok a gyerekvállalásig. Ezt a kérdést az esküvő előtt lehetett volna tisztességesen megbeszélni. Amúgy egészséges (nek látszó) párok esetében sincs semmi garancia arra, hogy nem történik tragédia).
2018. júl. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
93%
Hat nezd, kicsit keson jutott eszedbe ez az egesz, nem????
2018. júl. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!