Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülnétek gyereket egy 58...

Szülnétek gyereket egy 58 éves férfinak? (29 évesen)

Figyelt kérdés
2013. nov. 18. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Én eleve nem kezdenék kapcsolatot egy ilyen korú emberrel, úgyhogy az esetemben a kérdésed tárgytalan. Ne haragudj, de sajnos ekkora képzelőerőm nincs. :D
2013. nov. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Le se feküdnék vele.
2013. nov. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Ha a pár női tagjában és nem egy kívülállóban merül fel a kérdés, akkor nem a szerelem miatt van vele és inkább nem. Egyébként egy kapcsolatban sem akadály a kor. Ha valaki dupla idős párt választ magának tisztában van a lehetőségekkel. Csak a kora miatt én személy szerint igen, szülnék, mivel elfogadtam, nem zavar a kora és azzal együtt szeretem. Egy 58 éves tény, hogy nem fiatal, de nem mindegy, mennyinek tűnik, mennyinek érzi magát és mennyinek néz ki.
2013. nov. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
mért is fontos hogy 58 vagy 28 netàn 78....?
2013. nov. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Nem.Egyrészt nem is tartanék kapcsolatot apám korú emberrel. De gyereket semmiképpen nem szülnék, mert nem akarnám egyedül felnevelni. Ilyen idős férfinek már teher lenne egy kisbaba.
2013. nov. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Komoly kapcsolatot sem alakítanék ki ennyi idős partnerrel.
2013. nov. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Hát nem találtál egy korban hozzád illőt???
2013. nov. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
55 volt a párom, amikor 29 évesen szültem neki. Szóval, ha egyéb dolgok rendben vannak, az anyagiak is, akkor igen!
2013. nov. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem vonzódom a nagypapákhoz, így nem.
2013. nov. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
17%

Régen is, ma is előfordulnak ilyen nagy korkülönbségű párok. Én konkrétan hármat is ismerek. Mindketten szültek a 60 fölötti férfitől gyereket. Tisztában vannak vele, hogy az apuka valószínűleg nem fogja megélni a gyerek felnőttkorát, de mivel szerették egymást és a nő szeretett volna gyereket, ezért vállalták. Rengeteg estet hallunk, mikor szakítás után derül ki, hogy a lány terhes, vagy a férfi lelép a terhes nő mellől és a nő egyedül marad a babával.

Ha úgy érzed, hogy a későbbiekben egyedül is tudod nevelni a gyerekedet, akkor nyugodtan szülj a férfitól akit szeretsz, még ha jóval idősebb is nálad.

Egyébként ő mit mond? Ő is szeretne tőled gyereket?

2013. nov. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!