Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Férfiként mennyire normális,...

Férfiként mennyire normális, hogy inkább lány gyerekre vágyom, mint fiúra?

Figyelt kérdés
A párommal tervezzük az első közös babát, és sokan rögtön azt mondják, hogy férfiként én biztosan egy trónörököst (fiút) akarok. Pedig én sokkal inkább egy kislánynak örülnék. Nem tudom miért, de a lány gyerekeket mindig jobban szerettem, mint a fiúkat. Nagyon örülnék neki, ha lenne egy saját kishercegnőm, akivel apa-lánya szerelem lenne közöttünk. Ez mennyire normális?
2018. júl. 22. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
A férjem is így volt vele. Nála baj, az első fiú lett, a második lány. Sajnos látszik. A lányt jobban szereti. Türelmesebb vele és többet foglalkozik vele.
2018. júl. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Az addig teljesen normalis, hogy lanyt szeretnel. A ferjem is igy volt. De ez a hercegnozes, apa-lanya szerelem ez gaz.
2018. júl. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Épp csak annyira mint amikor egy nő fiút szeretne. Teljesen. Meg általában (nem mindig persze) az ellenkező nemű gyerekkel jobb a szülő kapcsolata.
2018. júl. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

És ha a lányod cseppet se lesz hercegnős, "csajos", hanem egy kis vadóc, aki mindenre felmászik, mindent szétszed és "rettegnek" tőle a fiúk a játszón, mit csinálsz? :)


Egyébként addig normális, amíg ez a preferencia csak preferencia, nem pedig kizárólagos vágy.

2018. júl. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Teljesen normális, amíg megfelel neked az is, ha a gyermeked fiú lesz vagy fiús lány vagy akár androgün...

Az OK, hogy van egy preferencia, de nagyon ne éld bele magad egy olyan helyzetbe, ami még lány születése esetén sem garantált.


Mi a párommal inkább lányt szeretnénk, mint fiút (főleg ő), de alapvetően tökmindegy, csak egészséges legyen :) Személyiségre nem várok semmit, önmaga legyen, aztán majd igyekszem alkalmazkodni, s ő is hozzám, ahogy már a szociális lények szoktak. Csalódás (olyan, amit szerencsétlen gyermek is megérezhet) tuti nem lenne még akkor sem, ha hermafrodita lenne, bár az azért okoz nehézségeket. De amíg megvan a 4 végtagja, jól működik az agya és a szívén sincs lyuk, nem vagyok válogatós. Azért persze remélem, biológiailag fiú lesz vagy lány, ha valaha szülök.

2018. júl. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Miért ne lenne normális, legtöbb ember kicsit jobban vágyik egyikre, mint a másikra. Lényeg, hogy ugyanúgy örülj majd akkor is, ha nem az lesz, amit szeretnél.
2018. júl. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15%
Akinek számít a gyerek neme az nem érett még arra, hogy szülő legyen, függetlenül attól, hogy nő, vagy férfi az illető.
2018. júl. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%

Az én férjem is inkabb kislányt szeretne, egyszerűen ilyen beállítottságú.

Nekem teljesen mindegy, csak már jönne.

2018. júl. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!