Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek és hogy lenne...

Ti mit tennétek és hogy lenne a legmegfelelőbb tovább?

Figyelt kérdés
Vissza kell mennem dolgozni a munkahelyem 80kmre van elköltöztünk szülésem után ,2hetente tudnék hazajárni,párommal labilis a helyzet, nem tudom milenne a legjobb egyenlőre a gyereket nem tudom hova tenni semmiféle segítségünk nincs csak egymásra számíthatunk! A pénz kellene a párom hétfőtől szombatig dolgozik 8órában ,nekem a közelben lenne munkalehetőség de nagyon nem megérő:(
2018. júl. 22. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell visszamenned? Mekkora a gyerek? Hova tennétek? Hogy bírnál ki 2 hetet nélküle? És a férjed nélkül? Ez így egy katyvasz, nem lehet rá válaszolni.
2018. júl. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

Bocsi, tudom, hogy nem ezt kérdezted, de ilyen anyagi és családi helyzettel nem kellett volna babát vállalni...


De most már ez van, ezt kell megoldani. Ha úgy is meg tudtok élni, fogadd el a "nagyon nem megérő" munkahelyet, a gyereket meg adjátok be bölcsibe vagy oviba (n tudom, mennyi idős). Megis jobb, mint 2 hetente látni a gyerkeket... közben pedig gőzerővel jobb munka keresés mindkettőtöknek. Ha kell, költözés másik városba albérletbe. Budapesten rengeteg a munkalehetőség (akár 8 általánossal is), és a külvárosban talán ki tudtok fogni valami 1 szobás albérletet, amíg valamennyire talpra nem álltok... most hol laktok? Ha saját lakás/ház lakás/ház eladó eladnam, és irány Budapest albérletbe. A lakás ára elég lesz egy normális albérletre is, aztán pár hónap alatt csak talaltok munkát...

Ha ott most is bérelt lakásban laktok, mindenképp fogadj el bármilyen munkát a környéken egyelőre, aztán a kicsit stabilabb az anyagi helyzet, lehet a folytatás on gondolkozni...

2018. júl. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kevés az info,igy nem lehet válaszolni..mennyi idös a gyerek,hol van napközben, mennyi pénzed marad az albi után,megéri e egyáltalán bevállalni stb..
2018. júl. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2éves a kisgyerek mi 4éve vagyunk együtt nem stabil a kapcsolat ő tartja a szüleivel a kapcsolatot én nem nekem egyik világvégén lakik és a másik is! Régen Pesten dolgoztam oda szeretnék visszajutni! Csak egyenlőre nem tudjuk hova tegyük a kisgyereket legalább addig amig összedjük magunkat! Fogalmam sincs hogy tudnék igy feljutni
2018. júl. 23. 06:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt biztos nem csinálnám, h két hetente lássam a gyerekemet. Ki vigyázni rá? Hova tennétek szombaton, ha párod akkor is dolgozik? Inkább a közelben valami kevésbé jól fizető vagy mellé még masodallas aztán irány Pest amint lehet.
2018. júl. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem is értem a kérdést: "addig hova tegyük a kisgyereket?"


A gyerek már ott van veletek, nem egy tárgy, amit átmeneti időre a sarokba állítunk, vagy kikapcsolunk, amíg szükséges.

A gyerek a legfontosabb. És szerintem a legfontosabb, hogy a szülei, az édesanyja mellett lehessen. Így számonra biztosan nem lehetne opció, föl sem merülne, hogy kéthetente járjak haza.

De én nem is költöztem volna 80 km-re a munkahelyemtől. Nem jutott eszedbe a gyerekvállaláskor, költözéskor, hogy egyszer az a gyerek közösségérett lesz, neked pedig így is, úgy is vissza kell menned dolgozni?

Nem értem az ilyen embereket. Nem értem, hova teszik az eszüket, amikor döntenek.


De hogy a kérdésedben is megpróbáljak segíteni...tényleg hiányos infókat adtál át.

Problémáitok vannak...a párkapcsolatod nem stabil? Miért baj az, ha a párod tartja a szüleivel a kapcsolatot? Ők nem tudnak segíteni a gyerek körül?

2018. júl. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gyerek intézménybe, te dolgozni.


MEllesleg 80 km-ről kéthtente hazajárni... nos, megértem, hogy szar a kapcsolatotok, ha így álltok amúgy is egymáshoz.


Mi 1000 km-ről találkoztunk kéthetente, nem szaros nyolcvanról.

2018. júl. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A gyermeketek nagyon kicsi még, nem pénzre, hanem az anyukájára van szüksége. Bár őszintén szólva nem tudom, milyen anyuka az, aki gond nélkül elhagyná a családját 2 hetekre, folyamatosan és csak koloncnak érzi a gyerekét, mert nem tudja hova tenni...
2018. júl. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!