Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megmaradt volna a baba? Többi...

Megmaradt volna a baba? Többi lent

Figyelt kérdés
10 napja írtam ki,hogy a második kémiai terhességem volt.Extra halvány pozit teszteltem (3 perc körül jelent meg a második csík), de megjött.6 napig volt vérzésem (bő, darabos).Ma vagyok a ciklusom 10. napján de olyan furán éreztem magam, csináltam először egy ovu tesztet ami full pozitív lett, meg is lepödtem mert a 19-21 nap között szokott ovum lenni.Aztán csináltam egy terhességi tesztet és azonnal 2 csíkos lett (pár másodpercen belül) És most sokkal erősebb a csík.Létezik, hogy megmaradt volna a baba?

2018. júl. 22. 23:35
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
25%
A HCG 2-3 het alatt urul ki a szervezetbol, igy ha kemiai terhesseg volt akkor is meg boven lehet pozitiv. Vagy tenyleg baba van, csak megjott ugyanugy. En elmennek orvoshoz ebben az esetben.
2018. júl. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy idő kell a kiürülésnek, viszont szinte azonnal megjelent a második csík, és sokkal erősebben mint 10 napja.Ezért kezdtem el picit reménykedni.
2018. júl. 22. 23:45
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Menj dokihoz.

Legutobbi hasonlo esetnel mehenkivuli volt

2018. júl. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Még akár meg is maradhatot, néha egész meglepő dolgokat élnek túl.

A kémiai terhességnél azért még nagyon alacsony a hcg, az elég gyorsan ki tud ürülni.


Nem bántásból, de biztos, hogy ezek a tesztek pozitívak és nem csak látni akarod a teszt csíkot?

Ne érts félre, csak abból indulok ki, hogy itt hányan állítják az egyértelmű negatívról, hogy pozitív...

2018. júl. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Megmutatod nekünk is a tesztet? Nagyon drukkolok, hogy ott legyen a baba!! :)
2018. júl. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Persze megmutatom, hova lehet most feltölteni?
2018. júl. 23. 12:51
 7/36 A kérdező kommentje:
Egyébként mindenkinek köszönöm a választ, ment a zöld pacsi.Orvoshoz ma 15.30-ra megyek.Hátha okosabb leszek.
2018. júl. 23. 12:52
 8/36 A kérdező kommentje:

Megtaláltam


[link]


Tehát mai tesztek.Élőben sokkal erősebb.A ciklus 11. napján elvileg.Ovulációs tesztem pontosan 3 hete lett pozitív.

2018. júl. 23. 12:58
 9/36 A kérdező kommentje:
Ahogy belemártottam a vizeletbe kb 3 másodperc alatt ott volt mindkét csík.
2018. júl. 23. 12:59
 10/36 anonim ***** válasza:
Ez valóban pozitív. És azt mondod ez már erősebb?
2018. júl. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!