Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérzés 7 hetesen, nem tudjak...

Vérzés 7 hetesen, nem tudjak mitől van, volt ilyen valakinek? Megmaradt a baba?

Figyelt kérdés

Délután elöntött a vér (rendesen mint egy erős menstruacio). Berohantam a kórházba. A baba jól van, van szív hang, korának megfelelő méretű. A tuneteim is meg vannak.

A vérzés okát nem tudjak. Kérdeztem, h hematoma e? Azt mondtak az is lehet vagy nem tapadt meg rendesen. Vagy megmarad vagy nem. :(

Hematoma egy hét alatt is kialakulhat? Egy hete voltam uh-n, ott hematomat akkor nem láttak vagy nem vették észre? Az lehetséges? Mitől mástól verezhetek? Nektek volt ilyen? Megmaradt a pici?


2018. júl. 9. 20:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A haematoma szerintem percek alatt alakul ki, laikusként én legalábbis úgy képzelem. Megpattan egy pici ér, vagy felválik egy kis helyen a letapadás és bevérzik. Sajnos ilyenkor ez van, vagy-vagy... Van, akinek megmarad, másnak nem, ezt tényleg senki nem tudja megjósolni. Erős vérzés mellett is maradnak meg babák! Bízni kell benne! Pihenj, amennyire csak tudsz. Szorítok!
2018. júl. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A vérzés megszűnt, mintha el vágtak volna. Görcs egyáltalán nem volt egyébként.
2018. júl. 9. 21:40
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én brutál mod véreztem 2 hétig,a 3 ik héten csak barnáztam és a 8 ik héten találták meg a Hematomàt.Valoszinü h ott volt már a legelején csak nem láttak.Pihenj sokat és szedj C vitamint mert éröszehuzó hatása van ha netán tényleg Hematoma lenne.
2018. júl. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem maradt meg, de a húgom pl. végigverezte mindkét terhességet és megmaradtak.
2018. júl. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2018. júl. 10. 01:18
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

11 hetesen ömlött belőlem a vér. Az orvosnak vödröt kellett alám kérnie...

Vérzésforrást, hematómát nem találtak. 1 héttel később még jobban elöntött. Akkor a placentát látták, hogy a méhszájon tapadt meg.

A baba megmaradt. Szigorú fekvés és kórház mellett. Ma fog megszületni.

2018. júl. 10. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Gratulálok és könnyű szülést kívánok!
2018. júl. 10. 07:12
 8/13 A kérdező kommentje:

Megszűnt a vérzés. Haza engedtek.

Senki nem tudja mi volt, baba jól van.

2018. júl. 10. 11:32
 9/13 anonim ***** válasza:

8 hétig véreztem,barnáztam.

Uhon mindent rendben találtak,aztán mikor már 3.jára vitt be a mentő azt mondta az orvos hogy addig nem megy haza míg nem jön rá miért vérzek.

30 percig uhozott,meg ilyen kis világítós csövet tett a hüvelyembe hogy rendesen megnézzen.

És 8 hét után nagy nehezen de észre vett egy hematoma sávot a méhszáj mögött!

Azt mondta vagy felszivodik,kiürül vagy végig ez lesz amíg terhes leszek.

Nekem már akkora a babám hogy gondot nem.okoz neki nem tudja kimosni a bővérzés.

De nagyon sokat pihenj,és tereld el a gondolataidat is mert tudom hogy lelkileg nehezebb mint fizikailag.

Kitartást!

2018. júl. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltál!

Most én is barnazok. Nagyon enyhe, akkor látszik ha WC papírral megtörlöm. Minden jel arra utal, hogy hematoma lesz ez,csak nem látják valamiért :-/

Jovoheten megyek uh-ra, megpróbálom “ki erőszakolni”, hogy alaposabban nézze már meg, megnyugodnék ha megtalálnák.

2018. júl. 12. 10:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!