Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy lehet 3 gyereket nevelni?...

Regerus kérdése:

Hogy lehet 3 gyereket nevelni? Van egy örökbefogadott gyermekünk, aki újszülött, és emellett jövő tavasszal jönnek az ikrek. Hogy lehet megoldani a nevelést, ha apuka dolgozik? (etetés, altatás stb) Milyen segítséget lehet kérni? (szociális munkás).

Figyelt kérdés
Nem szeretném,ha a feleségem kikészülne,így gyakorlott abyukák es apukák segítő válaszát kérjük.

#altatás #3 kisbaba felnevelése(etetés #logisztika otthon)
2018. júl. 25. 22:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
35%

Én is kíváncsi lennék, hogy gondoltad odaadni más családnak a gyereket?

Sajnos egyébként ismerek egy ilyen családot, ahol az örökbefogadott kisfiút lepasszolták a nagyinak, mert hármasikreik lettek.


Szerintem kérdező, meg fogjátok oldani. Nehéz lesz, de azért nem lehetetlen.

2018. júl. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
42%

6-os voltam, és egyáltalán nem azért írtam mert b.nkó vagyok. Nem tudom milyen, ha valakinek örökgyereke van, gondolom ugyanúgy szereti mint a vér szerintit. És nem, nem adnám oda. De nem vagyok a helyükben, és ti sem! Ha újszülött a baba, valószínű pár hete van csak náluk. És b.romi hosszú a várólista, más gyermektelen család kb két kezét adná, hogy mihamarabb legyen babájuk! Ezért írtam! Jobb egy olyan családban neki, ahol tudnak vele foglalkozni, amennyiben a mostani szülők úgy érzik, hogy ez meghaladja az ő erejüket.

Senkit nem akartam ezzel megbántani!!

2018. júl. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
88%

De 12, ilyen a világon nincs, meghaladja a szülők erejét Egy darab csecsemő??? Hát mi a fsznak akartak akkor gyereket örökbefogadni?

Sima terhességnél is benne van a pakliban, hogy, 2,3,4es ikrek lesznek. Most akkor adják örökbe a sajátot is, mert "sokan" lettek hirtelen?

2018. júl. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Azért azt kikérem magamnak,miszerint munka után hazamegyek,és henyélek.Hazamegyek este fürdetés,etetés,altatás,éjszakai műszak.Igazàból a nappalra gondolok,amikor a feleségemnek kell a 3 gyerekre vigyázni.Eszembe nem jut visszaadni.Úgy a szívünkhöz nőtt a gyerek.Praktikus tanàcsokat szeretnék kérni...
2018. júl. 28. 21:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!