Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti szólnátok ezért a szomszédn...

Ti szólnátok ezért a szomszédnak? Olyan mérges vagyok.

Figyelt kérdés

A szomszéd felújít és ablakot cserél. Pár napja pont alvásidőben valami brutál hangos fúróval fúrtak, meg kalapáltak, akkor felmentem és udvariasan megkérdeztem mire számítsak meddig tart, és megkértem ha máskor ilyet tervez szóljon, mert elmegyünk a nagymamához aznapra, hogy tudjanak aludni a gyerekek (1 és 3 éves).

Erre ma, épphogy elaltattam őket ebéd után, megint betonfúró, kalapálás, csattogás. Nagyon mérges vagyok. Mibe tartott volna becsengetnie reggel, hogy ma is pont alvás időben tervezi lebontani a házát és menjünk el? ... Mind a két gyerek kb 10 perc után felébredt, versenyt sírnak... most megnyugodtak, de nagyon fáradtak, meg ebben a zajban vissza se tudom altatni őket. Ti szólnátok? Inkább konfliktus kerülő típus vagyok, de most ez nagyon feldühített... :(


2018. júl. 27. 13:50
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/103 anonim ***** válasza:
20%

Csapd le a villanyóráját, jó nap bunkó ha direkt előre szóltál neki, hogy jelezze mikor fúr.


Egy nap alatt nem végeztek?

2018. júl. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/103 A kérdező kommentje:
Nem végeztek, illetve múltkor csinálták az egyik szobában az ablak meg redőny cserét, most meg a másikban...
2018. júl. 27. 13:55
 3/103 anonim ***** válasza:
81%
Őket is meg lehet érteni. Amikor mi voltunk ebben a cipőben, 6nap munka után vasárnap ütvefúróztunk. Közben pihentetni a gépet, mert kölcsönkaptuk. Mondjuk családi házban lakunk. Elvileg az ablakcsere nem tart sokáig, kitartást!
2018. júl. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/103 A kérdező kommentje:
Én megértem, meg kell csinálnia valamikor, csak azt nem értem, hogy ha direkt megkértem, hogy szóljon, akkor miért nem szólt.
2018. júl. 27. 13:59
 5/103 anonim ***** válasza:
79%

Hát nem este 10-kor vagy hajnal 5-kor csinálja..

Nem csöngethetne mindenhova be.

Szerintem kár ezen izélni..

2018. júl. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/103 anonim ***** válasza:
87%

Volt ilyen és nem, nem szóltam.

Most pedig mi felújítunk, és remélem, senki se szól be. Kiírtuk a liftajtóra, szóltunk a gondnoknak és pár közvetlen szomszédnak, de nem fogunk csak azért leállni déltől 3-ig (ez majdnem a fél munkanap), mert van kisgyerek (a miénken kívül is) a házban. Dupla annyi idő és pénz lenne így a felújítás.

2018. júl. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/103 A kérdező kommentje:
12 lakás van a lépcsőházban, mi vagyunk az egyetlen kisgyerekes család, mindenki más nagy, középiskolás gyerekes, vagy idős, vagy fiatal gyerek nélküli. Tehát mást nem zavar a déli fúrás, csak hozzánk kellett volna becsengetnie, én pedig külön megkértem, szépen. :/
2018. júl. 27. 14:01
 8/103 anonim ***** válasza:
58%
Nem azt kérte, hogy ne dolgozzon, hanem azt, hogy szóljon. Több lakás esetén ki lehet írni. Én is morcos lennék.
2018. júl. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/103 A kérdező kommentje:
De én sem azt szeretném, hogy ne csinálja mert van kisgyerek, csak megkértem hogy szóljon, mert elmentünk volna a mamához.
2018. júl. 27. 14:02
 10/103 anonim ***** válasza:
62%

Ennél nagyobb tragédia ne érjen.

Az is túlél ilyeneket, akinek nincs nagymama vagy 300 km-re van.

2018. júl. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!