Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akiknek csak egy gyerekuk...

Akiknek csak egy gyerekuk lett, pedig szerettek volna meg, hogy birkoztatok meg vele, hogy nem sikerult tobb?

Figyelt kérdés
2018. júl. 30. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Arra kell gondolni hány olyan pár van, akiknek egy sem jön össze. És máris rájössz milyen szerencsés vagy, hogy van egy akit szerethetsz.
2018. júl. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
16%

Hm.

Szerinted az akinek mondjuk 18-20 évesen közlik hogy életében nem lehet gyereke az hogy dolgozza fel? Hogy éljen azzal a tudattal?

2018. júl. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Attól, hogy valakinek rosszabb, az engem nem vigasztal. Sajnálom, de attól ha nekem még lehetne, akkor nekem ugyanolyan nehéz feldolgozni, hogy nem lehet több, mivel egy vágyam nem teljesül.


Amúgy én még sok helyen nem jártam, és valszeg nem is fogok nem csak az anyagiak miatt. Akkor a kőgazdagságba beleszületett ficsúrokat érdekli bárhol is, hogy nekem szr? Nem! Nekik is megvan a maguk baja, ami fontosabb nekik, mint az enyém. Ennyi.


A kérdésre válaszolva pedig nekem is csak egy van, mivel későn jöttek össze úgy a körülmények, hogy lehessen, így a korom miatt nem fér bele több, illetve nem csak megszülni kell, hanem fel is nevelni. És ez nekem bizony szívfájdalmam, mivel mindig is 3-4 gyereket akartam. De ennek az egynek örülök, és hálát adok Istennek, hogy egészségesek vagyunk, és viszonylag jól élünk.

2018. júl. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondoltunk, hogy van egy szép egészséges gyermekünk.
2018. júl. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%
Nekem egy kislányom van,szerettem volna még egy kisfiút de rájöttem hogy nem vagyok anyának való,sőt car anya vagyok,így neki próbálom a legtöbbet adni magamból. Nem bánkódom miatta,már nem vágyom másik gyerekre.
2018. júl. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Daganat miatt követték a méhemet,pont akkoriban terveztük a kistesót.Nagy sokk volt a daganat ,de az is hogy nem lesz több gyerekem.Mai napig nagy fàjdalmam,de örülünk hogy legalàbb egy gyermek van,akit még fel kell nevelnünk.Illetve örülök hogy élek.
2018. júl. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!