Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem rég az iskolámban mélyebbe...

Meijii kérdése:

Nem rég az iskolámban mélyebben belementünk a baba témába és meglepően érzékenyen érintett. Most nem rég megfogalmazódott bennem, hogy szeretnék gyereket. Ez normális?

Figyelt kérdés
17 éves lány (nem most azonnal gondoltam, mielött még bárki is megbélyegezne)
2018. aug. 1. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Többen szeretnének mint azok akik nem. Viszont a gyerek egy anyagi csőd, viszi a pénzt.
2018. aug. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Kihagytad a kérdésben megfogalmazott állításnak azt a felét, hogy miért lenne nem normális, ami ösztönös, az emberbe kódolt tevékenység.
2018. aug. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Ez teljesen normális, hogy idővel majd gyereket szeretnél. Nekem még most se jött meg a kevem hozzá, de azért nem ítélem el, aki akar.

Nem lebeszélni próbállak, de sokszor tapasztaltam fiatal anyukáknál, főleg az első gyerek után, hogy más volt az elképzelésük a gyerekről. A reklámbabák nagyon aranyosak, a valóságban viszont előfordul, hogy hajnali egytől megállás nélkül hajnali ötig ordít, összefossa még a plafont is stb. Aztán pont ezek az anyukák panaszkodtak, hogy nem tudtak a gyerek miatt két órát se aludni, akik előtte megőrültek, hogy márpedig nekik gyerek kell. Persze ez ne tántorítson el, csak szólok, hogy egy igazi élő baba teljesen más, mint a reklámban a cuki kis mosolygós angyalkák, ne érjen meglepetés.

2018. aug. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Teljesen. A középkorben a korodbéli lányok többsége már férjnél volt, vagy már anya is volt.
2018. aug. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Attól mert még nem a legkönnyebb gyermeket nevelni ápolni mégis a világ egyik legszebb eseménye az ember életében.Idővel lesz ez normális.
2018. aug. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Normális teljesen, van, aki már gyermekkorától fogva vágyik saját családra:)

Persze az ellenkezőjével sem lenne semmi baj, pláne ilyen fiatalon.

2018. aug. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, én 16 évesen korom körül tudtam, hogy biztos szeretnék majd. De mindenkinél máskor jön el, anyukám csak a huszas évei közepén kezdett el rá vágyni, nagymamám már 19 évesen azért volt kétségbe esve, hogy neki sosem lesz, mert 1 évig nem jött össze.:)
2018. aug. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!