Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Leírod mennyi a havi bevételed...

Leírod mennyi a havi bevételed, ebből mennyi megy el hitel törlesztésre és emellett hány gyereked van?

Figyelt kérdés

És ha esetleg még az is belefér, hogy ezek mellett hogy jöttök ki, kényelmesen, szűkösen vagy jól?

:)


2018. aug. 3. 20:11
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
300 a bevételünk, hitel nincs. Folyamatosan újítjuk a lakásunkat így félre keveset tudunk tenni. Ha minden kész akkor eladjuk és veszünk egy kertesházat hogy a második gyerek már majd oda érkezzen. Jelenleg egy fél éves lányunk van.
2018. aug. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
70%
Ja azt kihagytam hogy egyébként jól élünk, mindenre futja ennyiből.
2018. aug. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
59%

550-600 ezer (1800-2000€) körül vagyunk, 300€ a hitelünk, plusz rezsi.


2 kicsi (6 és 2) gyerekünk van, többet nem tervezünk, családi házban lakunk.

Mióta saját házban vagyunk, plusz itt a másik kicsi, jobban meg kell gondolni, mire költünk, igaz, a ház rengeteget elvisz. Építkeztünk, millió minden elkelne még....


Nem élünk rosszul, de már nem tudunk úgy utazgatni pl., mint régen. 2 gyerek az 2 gyerek, ruha, cipő, játékok, edzés, orvos, gyógyszerek, vitaminok, tábor, progik stba. stb. -csak képzeld el, mi mindenre költhetnek ma a gyerekes szülők.

2 autót tartunk fenn, biztosítások, rezsi, váratlan kiadások, vagy, amin nem spórolok: a minőségi élelmiszer, de nem szóltam a szórakozásról, felnőtt ruházkodás, hobbik, fodrász stb..


Szerencsére, amit szeretnénk, azt kb megengedhetjük magunknak, de hozzátartozik, hogy nem árt reális szinten maradni.

Szóval kényelmesnek már nem mondanám, de jól kijövünk, nagyjából jut mindenre.


És te, Kérdező?

2018. aug. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
74%
Itt mindenki 600 ropi körül keres gyerekek?
2018. aug. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
Havi 850 000 a bevètelünk, hitel nincs. 1 gyerekünk van, saját lakás (most akarunk házat venni), 2 autó. 350 000 körül teszünk fèlre havonta. Jól èlünk, mindent megengedhetünk magunknak, amit szeretnènk.
2018. aug. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:

300.000 a bevetelunk.gyeden vagyok még.

Lakasvasarlas előtt vagyunk igy 100.000 havi szinten amit elteszunk,plusz még pár 10.000.

Kényelmesen kijovunk jelenleg ebből az összegből.igaz utazgatni nem szoktunk,de mozi,állatkert,strand nem okoz problémát.

2018. aug. 4. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Megmondom őszintén kicsit meglepődtem, nyilván ez nem reprezentatív felmérés, de ahhoz képest amilyen itthon a közhangulat, ezek elég jó havi bevételek ráadásul hitel nélkül. Tök jo :)

Nekünk kb havi 480-500 jön be, albérletben élünk, most szeretnénk egy nagyobb hitelt felvenni saját házra aminek a törlesztője 160körül lenne.

3 gyerekünk van, nem panaszkodom, hála Istennek ami kell az megvan.

Én még benne lennék még egy gyerekben, férjem úgy gondolja jól vagyunk így,szóval valószínű marad ez a felállás.

2018. aug. 4. 08:24
 18/42 anonim ***** válasza:
70%

Már csak azért sem reprezentatív, mert szerintem nem válaszolnak olyanok, akiknek kevesebb van. Sokan szégyellik, sokan nem akarják, hogy megszólják őket stb.

Mi amúgy nem keresünk pl kiemelkedően, a férjem 24/48-ban dolgozik, szabadnapjain maszekol, én egyéni vállalkozóként nyomom gyerek mellett is egész babakortól itthonról, így tevődik össze jobb hónapokban 600, rosszabbakban 500 körül. Egyikünknek sincs félmillás állása (sajnos :D).

2018. aug. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
29%
Én azon lepődök meg, hogy akinek nincs hitele, de saját háza van, az hogy vett hitel nélkül normális helyen, normális házat, ami nem bontandó? Még 600 ezres fizu mellett se könnyű, főleg ha van már 1-2 gyerek! Egy felújítandó normális ház, élhető helyen 20 milla körül kezdődik. Hitel nélkül hogy?
2018. aug. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó bennem is ez a kérdés merült fel...
2018. aug. 4. 12:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!