Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Leírod mennyi a havi bevételed...

Leírod mennyi a havi bevételed, ebből mennyi megy el hitel törlesztésre és emellett hány gyereked van?

Figyelt kérdés

És ha esetleg még az is belefér, hogy ezek mellett hogy jöttök ki, kényelmesen, szűkösen vagy jól?

:)


2018. aug. 3. 20:11
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
7%

22-es vagyok, és az, hogy nem értem a hangnemed, az nem kifejezés ...


Sima érettséginél vagy szakmnukás végzettségnél megállva mi sem keresnénk többet nálatok. Nem vagyok sme programozó, sem mérnök, sem politikus. De nálatok például sokkal többet tanultam.

2018. aug. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
54%
Az a marha sok tanulás a helyesírásod rovására ment? Mert ahogy elnézem az nem az erősséged :)
2018. aug. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
79%
Inkább legyen alacsonyabb végzettségem, mint olyan hatalmas nagy képem, mint neked. További szép hétvégét! :)
2018. aug. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
16%
A 30. válaszadó írt csak igazat,a többit nem kell figyelembe venni.
2018. aug. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

Ja, persze, senki se kereshet többet 150 ezernél :D

Amúgy én spec. leírtam, hogy nekünk sincs félmillás állásunk, az 5-600 úgy jön ki, hogy én gyed helyett dolgoztam itthonról vállalkozóként a gyerek mellett, a férjem meg főállás mellett maszekol. Ebben mi hihetetlen? Vagy abban, hogy vannak jól kereső emberek?

Nem kell ilyen szemellenzősnek lenni, hogy ha ti rosszul kerestek, akkor biztos más is, csak hazudik.

2018. aug. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
35-ös válaszoló! A 15-ös vagyok ès bármennyire is fáj ez neked, az igazat írtam. Ebben az országban nem mindenki gyári munkás, bizony vannak jól kereső emberek de hidd el, ezt a pènzt nem adják csak úgy.
2018. aug. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
0%

34

Hiába nyugtatod magad ezzel: te voltál az, aki leírtad azt, hogy hol (nem) tartotok az életben, nem én. Ebből eredő frusztráció okán te is kötöttél belém.


Tudod mit? Inkább képzelegd te azt rólam, hogy nagyképű vagyok, és éljünk továbbra is gyermekeinkkel ilyen nyugalomban, amit mi értünk el magunknak, mintsem tarts sorstársnak, és ennyire frusztrált és szegény legyek, mint te.


Sajnálatra méltó vagy, és nem az anyagi helyzeted miatt.

2018. aug. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
28%
Az ilyenekkel nem kell foglalkozni utolsó, ez aljanèp. Ilyen "emberek" is vannak(aztán csodálkoznak, hogy keveset keresnek, mikor írni sem nagyon tudnak), szerencsére nekünk nem kell velük kapcsolatba kerülni.
2018. aug. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
69%

Amúgy.. Családanyaként, és havi 950-es bevétel mellett komolyan ilyenekre van időd? Elméletileg te tanult vagy, mégis lesüllyedsz egy elég mély szintre. Ez nem vall okos emberre.

Mellesleg neked/nektek állítólag nyugodt életetek van, én pedig tele vagyok fusztrációval, mégsem én dühöngök itt jobbra-balra. El kéne gondolkoznod, hogy mivel kell, és mivel nem kell törődni az életben. Gyakorizás helyett tölthetnéd az idődet a gyerekeiddel, úgy kevésbé lennél ilyen megkeseredett banya.

2018. aug. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó, hagyd a csudába, nem a te szinted amit kèpvisel, ráadásul kár tönkretenni vele a kèrdèst. Az írígysèggel úgysem tudsz mit kezdeni.
2018. aug. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!