Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Leírod mennyi a havi bevételed...

Leírod mennyi a havi bevételed, ebből mennyi megy el hitel törlesztésre és emellett hány gyereked van?

Figyelt kérdés

És ha esetleg még az is belefér, hogy ezek mellett hogy jöttök ki, kényelmesen, szűkösen vagy jól?

:)


2018. aug. 3. 20:11
1 2 3 4 5
 21/42 érdekel0 ***** válasza:

850et keresünk 2en.

2 gyerekünk van.

Hitel mèg 2 évig havi 100.000,de még jelenleg is újítunk fel,ez évente +milliókat visz el.

Az elmúlt 2 évben "csak Balatonos" nyaralás volt,egyèbkènt mindenünk megvan,kivéve a szabadidőt.

Nem sokáig bírjuk már így.

Vàltoztatni nehéz.

Nem minden munkahelyen becsülik így az embert.

2018. aug. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
90%

Kettőnk fizetése adókedvezménnyel, családi pótlékkal együtt 950.000 ft. 2 gyerekünk van.


Hitelünk nincsen. Szerintem kényelmesen élünk, takarítunk meg magunknak, a gyerekek taníttatására is. Nem kell az árcédulát néznünk, de azért megtesszük. Nagy megnyugvás, hogy jut minőségi ételre, tudunk pihenniés előre gondolkodni, nyaralni.


Egy családi házban élünk, két autónk van.

2018. aug. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:

19-es!

A 22-es válaszoló vagyok. Nekünk sincs (már) hitelünk, ami nem jelenti azt, hogy nem volt. Csak kifizettük előtörlesztésben, mert az volt a prioritás.

2018. aug. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

13as vagyok, én külföldről írok.


Ha felveszitek a hitelt, az kb annyi, Kérdező, mintha lenne egy 3. gyereketek is.

Mi pont így vagyunk. Nekünk emiatt egy harmadik gyerek szóba sem jöhet, már persze ha élhető életet akarunk fenntartani.


Igen, mindig van olyan, aki a feléből is megél több gyerekkel, de ismerni kell a saját korlátainkat, sőt, mivel egy csalàdban több embernek kell boldognak, elégedettnek lennie, ezért nem elég, ha az egyik le tud mondani dolgokról. Attól még a másik érezheti tarthatatlannak a lemondásokat. Emiatt sem érdemes túlvállalni magunkat.

2018. aug. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Bocsánat, 4. gyereket értettem, termèszetesen.
2018. aug. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
56%
Itt mit dolgozik mindenki, hogy 600k a bevételetek?
2018. aug. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

15. vagyok. Utolsó, a kèrdèsedre válaszolva, èn vállalkozó vagyok, a fèrjem multinál felsővezető.

Kèrdező! 160 000 forintos hitel nagyon sok, jól meggondoltátok? Mi is csak kb. 70 000 forintos hitelt vállalunk ha sikerül házat vennünk, pedig jóval többet keresünk.

2018. aug. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
50%

19-es.


Nekünk úgy jött össze, hogy anyósomék örökségből vettek egy lakást a feleségemnek, amit aztán eladtunk. Továbbá az szüleim is beszálltak. Végezetül már az egyetem befejezése előtt volt elég sok pénzem (nem herdáltam el a tanulmányi meg a köztársasági ösztöndíjakat) és dolgoztam 4 évet, amiből szintén sokat félretettem. A lakásfelújításban a burkolást és a festésen kívül mindent én csináltam, amivel rengeteget spóroltunk.


Persze a nagy része ígyis szülői támogatás volt.


4-es voltam.

2018. aug. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

27es

Igen tudom, nagyon sok.

Csak sajna jelentős önerőnk nincs,és az albérletek is olyan drágák, hogy kb ennyit fizetnénk ha nagyobba költöznénk(ahol most vagyunk ott is csak idő kérdése hogy mikor emelnek) albérlet mellett viszont sajnos nem sikerült olyan sokat félretenni.

2018. aug. 4. 21:40
 30/42 anonim ***** válasza:
74%

Na akkor most.. jöjjön a másik oldal, nem vágyálmokkal teli, hanem a büdös, magyar igazsàggal, nem programozóként, politikusként, mérnökként, hanem egyszerű halandó szakmunkás illetve érettségizett emberként.

A párom nettó 180-230 között keres, gyárban, 2 műszakkal. (Túlóra függő, de átlagban kb. 200 körül keres) plusz cafeteria.

Én pedig bruttó. 181-et keresek, azaz nettó kb. 120-at, plusz cafeteria.

Hitel nincs, albérlet van, havi 60,plusz számlák,busz bérletek.

Szeretnénk babát, de egyelőre gürcölünk, hogy a lehető legtöbb dolgot meg tudjuk adni neki, magunkak, illetve hogy legyen mit felélni, hogyha én kiesek a munkából.

Nem szégyellem,hogy ennyiből élünk, mert ez nem az én szégyenem..

2018. aug. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!