Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyereket nem akarók és a...

A gyereket nem akarók és a gyerekgyűlölők minek keresnek rá ebben a kategóriában feltett kérdésekre?

Figyelt kérdés
2018. aug. 9. 21:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Úgy értem, akinek nincs gyereke és soha nem is akar, de jó itt arcoskodni, meg beszólogatni a gyerekeseknek.
2018. aug. 9. 21:57
 2/12 anonim ***** válasza:
58%

Mert frusztráltak.


Nekem sok barátom van, akik nem akarnak gyereket. Viszont egyik sem frusztrált, mert ők békében vannak ezzel a döntéssel és nem megjátszott pusztán azért mert esetleg még túl fiatal, vagy ezzel palástolja, hogy amúgy nem is talált még hozzá megfelelő partnert.


Az én tapasztalatom az, hogy aki valóban nem akar gyereket az nem győzköd senkit a döntéséről. A barátok gyerekeivel egyébként jól elvannak, de ő maga nem vágyik a felelősségre és a vele járó kötöttségekre.

2018. aug. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Irigyek
2018. aug. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Frusztráció, de szerintem a fő motiváció a provokáció.
2018. aug. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%

Konkrétan melyik kérdésekre gondolsz? Én nem nagyon botlok ilyenekbe.

Illet olyanokba igen, akik olyan tanácsokat adnak, hogy az elég szívtelen, szeretetlen hozzáállásra vall, csakhogy ők (állításuk szerint) rendelkeznek gyerekkel.

2018. aug. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
Szimpla fotel trollok, nem kell velük foglalkozni.
2018. aug. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

Én se nagyon találkoztam ilyennel. Inkább a gonosz egymást lehúzó anyákkal, akik ilyennek nevelik a gyerekeiket is és ez nagyon szomorú.

Ha mégis vannak itt olyanok akik nem akarnak gyereket, attól még joguk van válaszolni olyan kérdésekre amikhez nem feltétlenül szükséges tapasztalat. Például ők is láthatnak csíkokat vagy lehet véleményük nevekről, tisztában lehetnek a támogatásokkal stb.

2018. aug. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
22%
Nyári szünet van és unatkoznak.
2018. aug. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20%
Szeretnek szenvedni :D :D
2018. aug. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%

Nem akarok gyereket - beteg vagyok, a terhesség, szülés nekem egyenlő a halállal.


DE szeretem a gyerekeket, ezért csecsemősnek tanultam, imádom a munkámat, szóval simán válaszolok, amire tudok.

2018. aug. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!