Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik ugy gondoljak soha nem...

Akik ugy gondoljak soha nem vallalnak gyereket miert döntöttetek igy?

Figyelt kérdés
2014. okt. 27. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igaz mi szeretnénk majd gyermeket a vőlegényemmel, de van olyan barátnőm aki nem. ha nem gond, leírom, hogy ők miért döntöttek így a férjével.

Külföldön élnek és dolgoznak már 3 éve, valószínűleg kint is maradnak már, azaz eddig az van tervben náluk. A barátnőm úgy gondolja, hogy nem azért dolgoznak,hogy utána a pénzt a gyerekre költsék, saját elmondása szerint túl önző ahhoz, hogy másról gondoskodjon és hogy lemondjon dolgokról egy gyerek miatt. Utazgatni akarnak, fesztiválozni, szórakozni, nekik ebbe a képbe nem fér bele egy gyerek. Jól érzik magukat ketten, arra költenek amire akarnak, akkor mennek el ide-oda amikor akarnak, nem kell nézni egy 3. személyt, és hozzá igazodni. (a gyereküket) Úgy érzi, hogy ha szülne akkor elrontaná az életét.

És ezek az ő szavai voltak, tehát nem ferdítettem, vagy túloztam. Ők így gondolják, nekik megfelel ez, hogy ketten vannak és teljesen boldogok.

2014. okt. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Unokatesóm mindig azt mondta, hogy szerinte a gyerekvállalás önzőség, a gyereknek úgyis rossz lesz ezen a világon, mert csak gürcölni kell, és különben sincs türelme hallgatni a sírást.

Most 40 éves, és januárra várják az első babájukat.

Úgyhogy az indokai megvoltak, de aztán átlépett rajta.

2014. okt. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Barátnőm azért nem, mert nem találta meg azt a férfit, akinek hajlandó lenne gyereket szülni. Ez elég meggyőző indok. De ő az egyetlen az ismerőseim közül, akinek tényleg el tudom hinni, hogy nem akar gyereket.
2014. okt. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy első mondta.

Én élni akarok,csajokat,élvezni az életet,sok sok pénzt keresni,kiterjedt baráti társaságot,nagykanállal akarom majszolni az életet.Ebbe nem fér bele egy pulya,mert ehhez iszonyat önző vagyok,plusz sok pénzbe kerül is,és én magamnak se két fillér vagyok egy hónapra hanem sokkal sokkal többe.


27F

2014. okt. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!