Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két testvérnek lehet ugyanaz...

Két testvérnek lehet ugyanaz a második keresztneve?

Figyelt kérdés
Pl: Nagy Zsombor Péter és Nagy Lóránt Péter
2018. aug. 21. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Igen.
2018. aug. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet. Van ismerősöm, akiknèl ìgy van. Hàrom fiuk van, ebből kettő megkapta az apjuk nemèt màsodik nèvnek.

Bàr vèlemènyem szerint elèg fantàziàtlan dolog.

2018. aug. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de minek?
2018. aug. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
barátom második keresztneve és az öccse egyetlen keresztneve ugyanaz (Wilson). nem értem, mire jó ez. elvileg az apai nagyapjuk után kapták, de nem értem, miért mindketten
2018. aug. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Lehetni lehet, de elég nagy hülyeség szerintem. Mégis milyen üzenete van ennek a gyerekek felé? Csináltunk belőled még egyet, ha esetleg te nem lennél elég jó?

Mondjuk szerintem az is szörnyű, mikor 10 generáció óta mindenki Pista meg Erzsi a családban, de hát ízlések és pofonok ugye.

2018. aug. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet. Egy ismerős mindharom fia megkapta második névnek az apja nevét is.

Nem ertem, mert elvileg nem azért adnak második nevet hogy ha nem tetszik neki az egyik legyen másik?

Nekem olyan mintha anyuka azt akarna bizonygatni hogy mindnek ugyanaz az apja.

2018. aug. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!