Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a ti véleményetek a Borka...

Mi a ti véleményetek a Borka névről?

Figyelt kérdés
Tudom nem az számít, hogy másnak mi a véleménye a születendő babánk nevéről, az a lényeg, hogy nekünk tetsszen, de én mégis kíváncsi vagyok. Nagyszülők kicsit idegenkednek ettől a névtől, de nekünk a vezetéknévvel együtt különösen tetszik. Szarka Borka. :)

2018. aug. 23. 16:09
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
63%

Nekem kifejezetten tetszik a Borka!

Viszont ezzel a vezetéknevvel tényleg nem jó. Szarka Boróka már jó, és lehet hívni Borkának.

2018. aug. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
79%

Sztem pl a Szarka Boróka se jó; még mindig túl hasonlít a sz.rkavaró-ka

ra

2018. aug. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Szarkavaróka 🤣 ez eddig nem esett le, de igazad van 22es
2018. aug. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Így semmiképpen nem adnám.

Szarka Borbála formában igen.

A két -ka végződés nagyon rosszul jön ki a többi variációnál (pedig önmagában a Bíborka is szép név lenne).

2018. aug. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
83%

Szarka Borbála alakban adnám és Borkának becézném inkább a helyetekben.

A Borka nálunk kutyanév a családban de ettől eltekintve a vezetéknévvel is borzalmasan komolytalan. Mint egy gyerek mondóka (ciróka maróka, abraka dabra stb). Ez a pici baba élete nagyobb részében felnőtt lesz.

2018. aug. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Bevallom, én felröhögtem ezen a párosításon, szörnyű. :))

Elképzelem, hogy majd ezzel a névvel valami komoly, felelősségteljes munkakörben dolgozik... A Szarka Borbála sokkal jobb lenne.

2018. aug. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
79%
Szarka Borka. Ez igen. Hat..max. rajzfilmfigura lesz belole. De, hogy vezeto pozicioba nem fogjak felvenni az 100%..
2018. aug. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ennyi hozzászolas után van olyan érzésem hogy nem fogja ezt a nevet adni a gyerekének a kérdező 😂
2018. aug. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
78%
Fura, hogy a kerdezonek ez nem tűnt fel... Nem tudom elhinni. Nincs fülük egyeseknek?😂
2018. aug. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:
Szerintem nem kéne azért ennyire savazni a kérdezőt. Szakmámból adódóan emberekkel foglalkozom (azon belül is gyerekekkel), jöttek velem szembe ennél már sokkal cifrább nevek is. Meg hát nem lehet mindenki Jázmin, Anna, Panna, Hanna, Emma. Számomra nem a Szarka Borka az idegesítő, hanem az, hogy minden második gyerek az előbb felsorolt nevek egyikét viseli. Az meg, hogy normális állása ezzel a névvel sose lesz, az egyszerűen hülyeség. Tudnátok a főnököm nevét... Egy szónak is száz a vége, ha nektek ez tetszik, akkor ne foglalkozzatok mások véleményével, nem olyan gáz ez, mint amit az előttem szólók gondolnak. Boldog babavárást. :)
2018. aug. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!