Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A babádnak / gyerekednek (1-6...

A babádnak / gyerekednek (1-6 éves) van külön kinti, játszóruhája?

Figyelt kérdés
Ha igen, miután hazaértetek, rajthagyod a babán / gyereken, vagy azonnal cseréled otthoni ruhára? Mi a szokás nálatok: cipő le, kézmosás, arcmosás, ruhacsere, esetleg fürdés is?

2018. aug. 23. 18:23
 1/9 A kérdező kommentje:
* rajtahagyod
2018. aug. 23. 18:24
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy éves, külön a játszótérre van ruhája csak. Eredetileg oda sem volt csak a homokozóban a sok sarazás maradandó nyomot hagyott így most már ugyanazokat adom rá ha oda megyünk. Utána itthon átöltözik, sokszor volt, hogy fürdött is de ez ez ősszel már biztos máshogy lesz.

Sima séta után cipő le, kézmosás.

2018. aug. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Közel két éves a fiam.

Lakásban lakunk így itthon mindig rendes ruhában van. Nyáron csak pelenkában.

Ha tudom, olyan helyre megyünk ahol koszos lesz, akkor olyan ruhát adok rá, amit nem sajnálok. Ha boltba, találkozóra, akkor meg szépet kap. De alapvetően nincs külön játszós ruhája.


Amikor hazamegyünk (például most nyáron), cipő le, majd leveszem róla a ruhákat, nagyon meleg van. Legtöbbször kezet mosunk, de őszintén, nem minden alkalommal. Ez van, elfelejtem.


Arc mosás csak kaja után van. Fürdés csak este.

2018. aug. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az én fiam 4 múlt, nincs külön kinti játszós ruha, de amiben kint vagyunk, azt levesszük ha hazaérünk. Most 31-32fokos a lakás, alsónadrág/trikóban van bent. Amúgy meg lételeme a sarazás, vizezés, úgyhogy ritkán ússzuk meg zuhanyzás nélkül :)

De cipő le, kézmosás, átöltözés nálunk alap ha hazaérünk bárhonnan.

2018. aug. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs neki, ha koszos, akkor átöltöztetem, ha nagyon koszos, akkor meg is fürdetem, de alapból este van fürdés.
2018. aug. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

2 éves lány,nincs külön kinti ruhája. Van olyan,amiben el tudom vinni orvoshoz,rokonokhoz stb,és van a többi,amelyek bárhova jók :).


Ha hazaérünk,cipőt levesszük,kézmosás alap. Ha maszatka,akkor arcmosás is. Fürdés este van.

2018. aug. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nincs játszós ruhája, 2 és fél éves, nyilván vannak csinosabb ruhái még ha kispasi is, ezeket nem pont játszótérre adom rá, ha koszos lesz otthon lecseréljük nem gond.

Hazaérünk cipő le, kézmosás, ha koszos arca arcmosás is, illetve gatya-bugyi le, itthon nem szeretek bugyit hagyni rajta mert hajlamos összekeverni a pelussal még.

2018. aug. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Inkabb azt mondom, hogy mit nem adok rá ha játszóra megyünk.. :D


Ha hazajovunk alap a kezmosas. Amúgy nem vagyok egy para/bio/fitt mami, de ezt megszoktuk. Igen, többesszam - mert en is! :D Mivel meleg van, leveszi a nadragot es polot is, itthon csak egy kisgatyóban van(2,5 éves). Ha jatszorol, konkretan homokozóból jovunk haza, akkor alap a lábmosás is, kulonben szethordja a homokot. Amúgy csak cipo le, kezmosas, nadrag póló le a sorrend. De volt már hogy lezuhanyoztattam teljesen. De ez csak nyaron fordult eddig elő, mikor még a gatyóban is homok van, vagy leizzadt nagyon.

2018. aug. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Coffelia ***** válasza:
Attól függ, hogy néz ki, mikor hazajövünk. Kétéves kisfiú, és nem egy nagy homokozós, szívesebben motorozik és csúszdázik, autózik. Ha durván koszos lett, akkor zhuany még ebéd előtt, ha csak műkedvelő játszózás volt, akkor kézmosás és jöhet az ebéd.
2018. szept. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!