Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az X-epil gyorsteszt (amiben...

Az X-epil gyorsteszt (amiben 2 db van) használható menzesz esetén?

Figyelt kérdés
Nem szeretnénk babát ovuláciokor volt petting, nem élvezet rám. Max előváladék kerülhetet a hüvelyembe/hüvelynyilásomhoz. 6nap van a NAGYON vártig, de szerintem késni fog, mert izgulok. Ugy voltam hogy veszek tesztet, amit ha meg is jön biztos ami biztos megcsinálok. Ha (és nagyon reméljük) megjön mondjuk 2-3 nap késéssel az x-epil tesztet tudom használni, vagy őt bezavarja a mensis vérzés és inkább várjam meg amíg elmúlik?

2018. aug. 26. 08:30
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
A menzesz nem zavarja be a tesztet, ha megjön, egyszerűen nem vagy terhes. Ha tudod mikor voltatok együtt, számolj rá kb 14 napot és aztán tesztelj. Ha nem szeretnél babát, akkor kérlek védekezzetek, az a pár perc öröm megér ekkora stresszt? Ha viszont nem történt behatolás, akkor nincs miről beszélni.
2018. aug. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem volt behatolás.

Múlthét szombaton volt a petting. Vagy ovu napján vagy az azt követő nap.

Kb akkor van a 14 nap mikor meg kell jönnie.

És rengeteg embernek van meg vagy az első menzesze vagy akár végig, bár ha végig van az nem menzesz mert rövidebb, gyengébb stb

2018. aug. 26. 08:41
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volt behatolás, kár izgulnod, ennyire azért nem könnyű teherbe esni. Tesztelj majd amikor esedékes lesz a menzid, ha ez megnyugtat, de tök felesleges ezen rugózni. :)
2018. aug. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat 😊
2018. aug. 26. 09:08
 5/10 anonim ***** válasza:
Az első sem ugyanúgy jön meg terhesség esetén. Azok nem szoktak ebből észrevenni akiknek egyébként is problémás a vérzésük. Viszont nyugi, ha nem történt behatolás, akkor terhesség sincs. :)
2018. aug. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen kedves válaszoló! :)

Ment a zöld kéz neked is.

2018. aug. 29. 08:38
 7/10 A kérdező kommentje:

A ciklusom 25.napjára megjött. Még kezdetleges de legalább megvan 😊

Ha elmúlik azért egyet tesztelek, biztos ami biztos, vagy 2t mert amilyen tesztet vettem 2 db-ot tartalmaz.

Köszönöm hogy írtatok, remélem a teszt után is marad a boldogságom.

2018. aug. 29. 15:09
 8/10 A kérdező kommentje:

teszt szerdán: [link]


Ez negatív, ugye?

2018. szept. 7. 15:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen
2018. szept. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! 😊
2018. szept. 7. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!