Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet eltitkolni, hogy...

Hogy lehet eltitkolni, hogy terhes vagy, minimum a 12. hétig? (még nem 18 éves anyáról beszélve) Sok ilyenről hallottam és érdekel. Nem vagyok terhes!

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 14:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem szólsz senkinek, külsőleg úgysem látszik.
2011. jan. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Gondolom, megfelelő ruházattal. Ez engem is érdekelne, mert én is el szeretném titkolni, amíg nem tudom, hogy minden rendben.
2011. jan. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A 12. hétig még simán titkolható. Főleg így télen. Kicsit bővebb felsők, vastag kabát.
2011. jan. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha nem hány az illető sokat, vagy nem eszik össze-vissza, akkor könnyen, mert akkor még a has nem látszik. Nem köti senki orrára hogy nem jött meg és terhes.
2011. jan. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
12 hétig, simán az még nem is látszik.
2011. jan. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Én nagyon vékony, lapos hasú vagyok. Azért érdekelne, mert nekem már a 10. héten látszott a pocimon, meg a mellem is nőtt. Marad a bővebb ruha.
2011. jan. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
És úgy, hogy lehet, ha fogamzásgátlót szedett az illető és mellette lett terhes. A szüleinek nem szeretné elmondani. A bogyit meg a tampont eldugja vagy hogy?
2011. jan. 14. 14:40
 8/17 anonim ***** válasza:
És ezek szerint meg akarja tartani. És akkor a 12. hét után mi lesz? Akkor majd megmondja? Vagy utána is titkolja amíg lehet?
2011. jan. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Ez a kérdés csak elméleti szintű.

Igen megtartaná a babát és 12. hét után úgyse vetetnék el a szülei sem.

2011. jan. 14. 14:45
 10/17 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerűen. Ne mond nekem, hogy van olyan szülő aki mindennap ellenőrzi, hogy lánya bevette e a tablettát vagy felrakta e a tampont. Nem eldugni kell hanem kidobni. A ruhákra rátérve pedig ez csak akkor gond ha xses extra szűk nacikat és felsőket hordott. Nem is a poci látszik elsősorban, hanem a kényelmetlenség. Ha kisvárosban laksz megláthatnak a rendelőben, ugyanis nálunk külön van az uh vizsgáló, oda csak terhesek járnak. Vagy meglátnak a védőnőnél. Persze ha nagyvárosban laksz ennek kicsi az esélye. Bár én miskolci vagyok, nem kis város, mégis pont akkor jött az uh felé a szomszéd mikor ott voltam és ha rákérdeznek nem szabad tagadni. Bár nekem nem volt gond rég elmúltam 18, de könnyen le lehet bukni. Ugyanakkor könnyen lehet titkolni is.
2011. jan. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!