Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek ez egészséges,...

Szerintetek ez egészséges, ilyen munkával nevelhet egy nő a gyerekeit?

Figyelt kérdés
[link]
2018. aug. 29. 15:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

A magyar mentősök, sürgősségi ápolók, stb. munkája szerinted milyen?

Szrban, húgyban dolgoznak egész nap.

2018. aug. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Hogy merülhet fel ez benned egyáltalán?
2018. aug. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%

Ez milyen ostoba kérdés? Angliában élek, nővér vagyok, kellett már hallottat zsákba csomagolnom , és képzeld a gyerekemnek semmi baja.

Sőt , veszek vért HIV pozitívtól, és előfordulnak nálunk TBC- sek is. Folytassam ?

2018. aug. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

Igen, szerintem nevelheti a gyerekeit ilyen munka mellett.

Mert szerinted vannak olyan munkakörök, amelyik mellett tilos lenne a gyermekvállalás?

2018. aug. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
8%
Van itt mifelénk egy mondás: "Ki mivel dolgozik, azzal koszolódik", csak átmentem a szomszédba, hogy segítsek lefogni a disznót levágáshoz, két hét múlva is éreztem a szagát a tenyeremen, és nem beszélve az állandó pszichikai hatásról, előbb-utóbb rámegy a házassága is, nem sokáig lehet bírni, még régen volt egy kórboncnok rokon, borzasztó körülmények között halt meg fiatalon, mert megmutatta a feleségének mit is dolgozik, mert az kíváncsi volt, és soha többé nem akart lefeküdni a férjéve, elváltak, alkohol, elzüllés stb.
2018. aug. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Ha orvos lenne, nem zavarna és a kérdés sem merülne fel. Ha Tescot takarít, akkor sem. Miben más ez? Tisztességes munka, amit valakinek el kell végeznie. Ez ennyi, semmi más.
2018. aug. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem értem a kérdést, miért ne lenne egészséges? Nem dolgoztatja maga mellett őket, és igen, egy ilyen munkáért kint rengeteget fizetnek. Havi kb 2 millióért én is mosnám a halottakat.
2018. aug. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
0%
Láttad a Keresztapa trilógiát? Hát abban is ez van, gyilkolásznak mindenkit, aztán hazamennek, és mintha nem történ volna semmi, csókolgatják a gyerekeiket, feleségüket, ilyen ez is, nem számít honnan, miből a pénz amit hazaviszel, mert "legalizálja az amire költöd", másképpen: a cél szentesíti az eszközt...
2018. aug. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó: azzal a kivétellel, hogy a példa, amit felhoztál, bűncselekmény, ez pedig nem.
2018. aug. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az újrahasznosítás meg a csatornatisztítás gondolom olyasmi nálad, hogy ne szaporodjon.
2018. aug. 30. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!