Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg gáz 24 évesen 3...

Tényleg gáz 24 évesen 3 gyerekes apának lenni?

Figyelt kérdés

1 hete váltottam munkhelyet és tegnap volt egy csapatépítő training. Mint újonc bemutatkoztam részletesen mindenkinek, majd rátértünk a családra

és mindenki meglepődött mikor mondtam, hogy van egy 5 és egy 3 éves kisfiam valamint egy 1 éves kislányom. Nagyon szeretem a családomat, de

úgy vettem észre, hogy az új kollegák ezt gáznak találják. Tényleg ennyire gáz manapság ilyen fiatalon 3 gyerekes apának lenni? Nagyon szeretem őket és mindent megteszek értük. Barátnőmnek is ott segítek ahol tudok, mert 3 kicsivel nem egyszerű, de mindenkinél jobban szeretjük őket.


2018. aug. 31. 11:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat a sor töredezetségért. Nem tudom miért csinálta így.
2018. aug. 31. 11:05
 2/12 anonim ***** válasza:
98%

Most tėged komolyan ėrdekel ez? Szereted a családod. Fontosak. Az hogy másnak gáz e vagy sem változtat rajtad? Máshogy nėzel akkor a gyerekeidre?

Vastagon szard le ki mit gondol. Nem az ő ėlete.

2018. aug. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Én nem találom gáznak, csak egyáltalán nem megszokott dolog manapság. 24 évesen a nagyrésze még tanul és eszükbe sincs családalapítással foglalkozni. Szerintem a legtöbbjük fejben sem érett meg rá. Légy büszke rájuk, szeresd őket nagyon és vigyázz rájuk. A többiekkel meg ne foglalkozz. Majd mikor 40 évesen rájön h eljár lassan az idő felette, de még nincs gyereke pedig hármat is szeretett volna, az inkább fogja kellemetlenül érezni magát.
2018. aug. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

A mai világban ritka hogy valaki ilyen fiatalon tudatosan vállaljon gyereket, pláne ennyit, ráadásul úgy, hogy megfelelő hátteret tudjon nekik nyújtani.

Mi még csak most jutunk el idáig hogy egyáltalán tervezni merjük, de még az én karrierem messze van a céltól így is...

De gondolom ezeket te is tudod magadtól, mivel körülötted is élnek emberek, szóval nem igazán értem a kérdést.

Nekem az fura még a sztoriban hogy a 3 gyermeked anyja a baratnőd megnevezést kapta. Na nem mintha házasság nélkül nem lenne érvényes a kapcsolat, de akkor is olyan kevésnek érzem.

2018. aug. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Inkább fura.
2018. aug. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, csak furcsa. Nem megszokott, és ezen lepődnek meg sokat. A legtöbben 30 körül vállalják az elsőt, ezért meglepő 24 évesen a 3.


De 3 gyereket tisztességesen nevelni sosem gáz.

2018. aug. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%
Kövezzetek meg, de elsőre én is felelőtlennek tartom az ilyen szülőket, mert az jut eszembe, hogy a semmire szültek 3 gyereket. Nem azt mondom, hogy kacsalábon forgó palota kell, két autó, és hű de nagy karrier. Viszont ilyenkor arra gondolok, hogy biztos nem tanult tovább az illető és\vagy biztos nincs pár év munkaviszonya. Ami az én szememben gáz. Ettől még nem gondolom, hogy nem lennétek boldog család.
2018. aug. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

8: az nem jut eszedbe, hogy örökölt egy lakást/házat pl? Tehát hitelmentesen van hol laknia?

És esetleg szakmunkás? Amivel sokszorosát megkeresi néhány diplomás végzettségnek? Miért gondolják mások, hogy csak a diplomával lehet ember valaki??? És ha szobafestő, vagy burkoló? AKkor minimum fél millát hazavisz havonta pl.


SZóval csak azért mert valaki fiatal, még nem biztos, hogy a semmire vállal gyereket.

2018. aug. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%
8# igazad van, ezt hívják előítéletnek. Sajnálom, de akkor is ez jut eszembe. Mellesleg az anyukával mi a helyzet? Mert hiába keres fél milliót a párja havonta, szerintem akkor is felelőtlensèg úgy szülni hogy nem tanult és dolgozott semmit. Vagy 19 évesen már szakmát szerzett? Esetleg ő idősebb?
2018. aug. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%

Csak nagyon ritka. Viszont engem mindig örömmel tölt el. Bár mindenkinek megadatna, hogy ilyen fiatalon vallalhasson gyereket.


Nagyon el van fordulva a világ :(

2018. aug. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!