Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 30 évesen két gyerekes anyukak...

30 évesen két gyerekes anyukaként a mai világban hol lehet elhelyezkedni, ha nincs hova visszamenni?

Figyelt kérdés

még nem aktuális,de már előre félek.

2,5 éves a lányom kisfiam még pici baba.de ezen ma elgondolkodtam..

-hova fogok én menni?

-ha megtudják hogy van 2 gyerek nem kellek

-tagadjam le őket? akkor meg éjjel-nappal melóztatnának mivel úgysincs gyerek ráérek

-takarítani lehet felvennének,de ez meg annyira alattos meló,már volt benne részem, bár a mai világban semmi sem ciki ha kell a pénz.


olyan ideges vagyok emiatt hogy nem lesz munkám..



2012. nov. 21. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Van sokféle irodai munka, biztos bejutsz valahová. Persze a mai világban nem egyszerű, de kis szerencsével sikerülhet.
2012. nov. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Mai világban senkinek nem könnyű munkát találni. Ne ad fel az a lényeg.
2012. nov. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Attól függ mi a szakmád?Azért nem teljesen reménytelen a dolog.
2012. nov. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Őszintén, a helyzet reménytelen, de nem szar. :)

Engem sem vesznek vissza, úgyhogy írtam egy tök jó önéletrajzot, egy őszinte motivációs levelet, ahol leírtam, hogy van gyerekem, van bölcsődei helye. Milyen mocsok világ az, ahol le kell tagadnom a gyermekem?!

Hr-es ismerőseim javasolták, hogy inkább írjon az ember őszintén, lehet, hogy kevesebb ajánlatot kap, de nem árul zsákbamacskát. Kínosabb, ha utólag derül ki, hogy mi a helyzet veled.

Munkát találni nem könnyű, de nem is lehetetlen. :)

Én alig adtam be valahová a jelentkezésemet (második babát akarunk, még tart a gyed-em), de két ajánlatot már kaptam. Az már más dolog, hogy az egyiknél a munkaidő nálam vállalhatatlan, a másik meg értékesítő lett volna, az meg nem fekszik nekem.

2012. nov. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha letagadnád is, a korodból úgyis sejtenék, hogy vagy van már gyereked, vagy hamarosan lesz.

Én állásinterjún magam szoktam felhozni, hogy van 2 gyerekem, nekem ez fontos, és kit tudok mozgosítani, miután én elvittem őket orvoshoz, ha betegek. Őszintén szólva én nem is akarnék olyan helyen dolgozni, ahol az életem fontos részét lásd gyerekeim - le kéne tagadnom, mert nem kívánt tényezők.

3 diplomával sem kapkodnak értem, de én ezt nem a gyerekeimnek tudom be elsősorban.

2012. nov. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!