Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha mégis baba lenne lehet baja?

Ha mégis baba lenne lehet baja?

Figyelt kérdés
Holnap, holnapután nem várom a menstruációmat, azonban nagyon beteg lettem, 39 fokos lázam volt.Mivel kéteselyes a dolog így ameddig birtam nem vettem be gyógyszert,de mikor felszökött a lázam panadolt vettem be éjszaka, kb 20 perce meg egy aspirin ultrát.Hajnalban csináltam egy 25-ös tesztet, az negativ lett, szóvaal lehet, hogy feleslegeaen aggódom. De ha mégis van valaki a pocakban lehet baja a gyógyszerektől?

2018. szept. 7. 06:44
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
A gyógyszertől nem, de a 39 fokos láz, az már igen.
2018. szept. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem lesz baja a gyógyszertől, ha mégis terhes vagy.

De aspirint ne szedj menstruáció alatt, előtt mert az vérhigító hatású és erősebb, hosszabb vérzést csinál. Panadolt nyugodtan, azt terhesen is szabad.

2018. szept. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem lesz tőle semmi baja. Én rettenetesen berúgtam 5 hetes terhesen, szilveszterkor. (A baba előtti menstuációm is elmaradt, szóval inkább gondoltam nőgyógyászati problémára, mint babára.) Mégis makk egészséges, csodálatos baba lett. Egyébként antibiotikumot is kellett szednem kb. a 4. hónapban. A doki azt mondta, jobban járok így, mintha lábon hordanám ki a betegséget. De, ha mégis összejönne a baba, inkább mindig a háziorvosnál kezdj! Sok sikert!!!

2018. szept. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!