Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 20 évesen gyerekvállalás, mit...

20 évesen gyerekvállalás, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Terhes vagyok, alig várom hogy szüljek pár hónap múlva. A barátom is 20 éves lesz decemberben. Tudom, most jönnek majd a gyerek ellenes kommentek, meg a rossz helyzet bemutatása meg a miért nem inkább bulizunk hozzászólások..

#gyerekvállalás #20 évesek a szülők
2018. szept. 21. 09:58
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
76%
Rosszul tudod. A ti dolgotok. Boldog babavárást kívánok, sok erőt a neveléshez! (Apukám gyakran mondogatta: csak a első 30 év nehéz:)
2018. szept. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
80%

Akkor miért kérdezed...?

Én sse voltam az a bulizós fajta, de 20 évesen el se tudtam volna képzeln, hogy családot alapítsak. Nem volt se végzettségem, se rendes munkám, amire csedet/gyedet kaptam volna. Nálatok ezek már biztos adottak.

2018. szept. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
38%
Nem biztos, hogy korai, ha megvannak a körülmények, és kibirjátok egymás mellett jó sokáig, akkor minden rendben. Az ideális az lenne mindenhol, hogy fiatalok a szülők, de sokan nem tudjuk megteremteni a kellő körülményeket egy baba fogadasara, én is 26 vagyok, gyerek szoba sem jött meg. Valószínű nem is lesz soha.
2018. szept. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
69%

Ha van saját tehermentes lakásotok, a párodnak biztos munkahelye jó jövedelemmel semmi hiba nem lehet.

Ja anyucinál laktok, nincs semmitek a szakmája is olyan amilyen illetve rosszul keres akkor már neccesebb lesz a dolog,mármint a boldog biztos jövő. Igaz nem lehetetlen.

Amúgy meg a ti dolgotok.

2018. szept. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
47%
Ne haragudj,de ha tudod minek teszed fel a kerdest? :) Senki nem fog irigykedni rad emiatt, ha az a celod, marpedig a leirasbol ugy tunik.. :D majd 5-10ev mulva mar ugyis azon a velemenyen leszel, hogy de jo lett volna hallgatni a sok hulyere. Nem mondom, hogy nem fogod jol ellatni a gyermeked, de azt banni fogod, hogy nem kesobb szultel.
2018. szept. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:

#5

És miért fogom bánni?

2018. szept. 21. 10:14
 7/50 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem a szüleitek nyakára vállaltok gyereket akkor sok boldogságot kívánok Nektek. Én 28 évesen lettem szülő.
2018. szept. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
62%

Én is 20 éves vagyok. Egyetemre járok és dolgozok. Így is napi 5 órákat alszok, szóval el se tudom képzelni hogy még bármi apróságot a nyakamba vegyek, nem hogy egy gyereket.


Ezzel szemben azt el tudom képzelni hogy ti 20 évesen vagytok olyan helyzetben hogy bevállalhassátok. Ha dolgoztok és a család is segít akkor lehet. Nekem volt olyan haverom akinél 18 évesen lett gyerek. Szülők segítettek, srác meg elment dolgozni. Gondolom nem volt könnyű, de megvannak.

Igazából a ti döntésetek. De ha gyerek van akkor sok minden másról le kell mondani.

Kitartást és sok örömöt hozzá!

2018. szept. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
71%
Most mi a kérdés? Ha azt várod, hogy véleményt tudunk mondani úgy, hogy semmit nem tudunk kettőtökről, az nem nagyon fog menni. Pl. dolgoztok mindketten? Van hol laknotok? Remélem, nem a szüleitek nyakára vállaltok gyereket.
2018. szept. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
Barátom dolgozik elég sokat keres, van saját házunk, kertes házunk van, én itthon vagyok nem dolgozok.
2018. szept. 21. 10:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!