Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit költöttetek az első...

Mennyit költöttetek az első gyermeketek érkezése előtt, hogy mindene meglegyen?

Figyelt kérdés
2018. júl. 26. 18:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
400 ezret. Azt hittük, hogy nem lesz, vagy csak kb. 10 év múlva. Szóval túlpörögtünk, mikor jött :D
2018. júl. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Kb 100ezret, ruhát és játékot kaptunk a családtól arra nem kellett költeni a többi dolgot használtat, de jó állapotút vettünk.
2018. júl. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
6-800 ezer. Kb.
2018. júl. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
200 ezer körül. Mindent meg kellett vennünk, mert nem volt kisgyermek a rokonságban, akitől örököltünk volna.Sok mindenből használtat vettünk, de ezekből is szépet és jó minőségűt.
2018. júl. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
72%

Nagyjából 200 ezer forintot. Ebben benne van egy új babakocsi, kiságy, matrac, ágynemű, ruhák, pihenőszék.

Játék egyelőre a születése előtt nem kell, azokat lehet fokozatosan venni, illetve azt úgyis kaptunk/kapunk mindenfelől.

2018. júl. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%
500 - 600 ezret. Mindenből újat kellett venni mert semmit nem örököltünk senkitől mivel nem volt baba sehol az elmúlt évtizedben. Ebben benne van a szobája is minden dekorációval, a ruhái Zara, H&M, Mango, a felsőkategóriás Cybex babakocsi & ülés, az ágyikó és egyéb bútorok, pipere stb.
2018. júl. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%

Igaz, harmadik gyerek, viszont nagy korkulonbseggel, semmit sem tartottunk meg, igy mindent ujra megveszunk.

Kb 450 ezer forint lesz, amit eddig osszeszamoltam. Lehet, hogy kicsit tobb, vagy epp kevesebb. Ebbol a a babakocsi az osszeg fele, masbol nincsenek “extra” igenyeim, egyszerubb, kozep arkategorias dolgokat neztem ki butorban is, ruhakban is es a mennyisegre is mertekkel (korabbi tapasztalataink alapjan). Biztos, hogy meg igy is lesz, amit feleslegesen veszunk, vagy kapni fogunk ajandekba tobb peldanyban. Es biztos, hogy valami ki fog maradni, de inkabb veszem meg utolag, amikor kell, mint elore ugy, hogy bizonytalan vagyok.

Szerencsere orvosi-szulesi koltseg nincs, allami korhazban szulok (kulfold).

2018. júl. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Orvosi költséggel együtt kb 800 ezret..
2018. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
Pont mint második. 100 ezer környékén, de ruha, játék, ágynemű, apróbb dolgok nem kellettek, csak ágy, pelenkázó, babakocsi, autós hordozó, pelenka.
2018. júl. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
Hogy lehet 100e-ből megúszni? Csak a nagyobb dolgokat számoltam és nagyon gyorsan 100 fölé értem. Pedig majdnem minden használt, az új is nagyon akciós.
2018. júl. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!