Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más anyukák hogy vannak ezzel?

Más anyukák hogy vannak ezzel?

Figyelt kérdés
amióta megszülettek a lányaim iszonyúan egyedül érzem magam.a barátnők még buliznak azzal vannak elfoglalva,játszótér eléggé messze van, az oviban meg én vagyok a legfiatalabb anyuka.nagyon rossz érzés,hogy nem tudok senkivel beszélgetni egy jót.pedig nagyon barátságos vagyok.ezzel csak én vagyok egyedül így vagy más is?
2010. jún. 22. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
En is nagyon egyedul vagyok, mert kulfoldon elek es se csalad, se kisgyerekes baratok. Ha visszamesz dolgozni, akkor ez azert valtozni fog, jot fog tenni egy kis kozossegi elet. Addig meg probald magad lekotni, neha el is mehetnel a baratnokkel bulizni. Az apuka vagy a szuleid nem tudnanak addig vigyazni a lanyokra? Mindenkinek kell neha egy kis ereszd el a hajamat! :)
2010. jún. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van hogy így érzek, máskor meg úgy vagyok vele hogy jól van ez így most. Nálunk lenne lehetőség eljárni babás programokra, csak idén babakocsival elég nehéz bárhova is eljutni. Vagy szakad az eső vagy 35 fok meleg van, ha meg egyik sem akkor a kisfiam aktuális hisztije miatt tuti lekéssük. Így egyelőre maradnak a nyugdíjas szomszédok (jajjj!) és a remény, hogy ha majd megint dolgozok úgyis más lesz.
2010. jún. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amíg otthon voltam, én is így éreztem. Még a játszótérre sem szívesen mentem le, mert megmondom őszintén, manapság nem sok szimpatikus anyukával találkozom. Nem akarok megsérteni senkit, de már eleve az, hogy a többség jó 10 évvel idősebb nálam, az nekem problémát okoz, hiszen a babán kívül semmi más közös témám nincs a többi anyukával.


Mondjuk mióta bölcsis a fiam, rájöttem, hogy egyrészt a környéken nem én vagyok a legfiatalbb, másrészt akadnak erre jófej anyuk is, csak pár utcával odébb laknak :) Sőt, én nagyon megkedveltem a bölcsis társak szüleit, különösen az egyik kislány nagymamáját :D

Na meg az is sokat segített nekem, hogy már nem vagyok otthon egész nap, találkozom felnőtt emberekkel naponta, stb. és ez így azért nem rossz. Meg hála a jó égnek a régi legjobb barátnőm még mindig a legjobb barátnőm (és egyben a kisfiam keresztanyuja), vele hetente biztos találkozom, telefonon még gyakrabban beszélünk. Na meg a másik, hogy ha akarok, én is el tudok menni a barátnőkkel néha bulizni, csak jól meg kell szervezni (és ez a bonyolult benne).

2010. jún. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Én is fiatal anyuka vagyok (23), hátha tudunk találkozni.
2010. jún. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!