Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért csak apának csinálja?...

Miért csak apának csinálja? Mivel könnyíthetnénk meg a dolgot?

Figyelt kérdés

Fiam 15 hónapos. Pár hete felvett egy olyan szokást, hogy az apja egyszerűen nem tudja tisztába tenni és öltöztetni.Rúg, mar, tekeredik, elmászik, üvölt.

Apa sokat foglalkozik vele, sokat játszanak,nem értjük ezt a viselkedést.Nekem nem csinálja, persze van mikor van egy kis hiszti de én énekléssel, bohóckodással simán leszerelem.Apja akár mit csinál, neki borzasztó műsor van.

Miért csinálja?Mit tegyünk, hogy ez változzon?

Ugye az nem megoldás, hogy csak én csináljam, mert egyrészt az apa is ki szeretné venni a részét, szívesen teszi/tenné/, másrészt van amikor nem vagyok itthon.

Jó lenne pár tanács.


2018. szept. 28. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Ilyen kedve van, majd pár hét múlva más szokást vesz fel, apa mondokázzon közben, adjon játékot a kezébe, vagy ha minden kötél szakad a mobilomat szoktam odaadni valami játékkal, vagy mesével.
2018. szept. 28. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Nàlunk is volt ilyen(ebb is!), vem is csinálta, én inni adtam neki első körben, ha nem kellett és a játèk se kötötte le, valamint éneklés/mondóka se, akkor èn is a mobilom adtam oda, azzal elvolt 😄
2018. szept. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Határozottság, gyorsaság.
2018. szept. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk pont fordítva volt.Ha apa pelenkázta hagyta, még mondta is párom ,hogy nem tudja elképzelni miért mondom hogy közelharc a pelenkázás.Aztán sutyiba kifigyelte mikor én pelenkázok és megértette.:)

Amúgy kinőtte.Pár hétig ez volt eleinte rosszul reagáltam mert mérges lettem,könyörögtem(első gyerek:D) úgymond túlreagáltam ő pedig élvezte.Mihelyst úgy csináltam mintha a világ legtermészetesebb dolga volna, hogy ilyet csinál abbamaradt a cirkusz is:)

Elmúlik.

2018. szept. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4-es leírta a lényeget. ☺🤡 Addig van cirkusz, amíg van közönség.

Férjed reagàl erre, feszült, ezért van műsor.

Arra mit csinál, ha mindketten ott vagytok, de ő pelenkázza?

2018. szept. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert apa reagál rá számára viccesen. Ha nem lesz reakció, abba fogja hagyni. 😊
2018. szept. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Apa már akkor stresszel ha vinni kell.Ha ott vagyok, csak nézem őket akkor is csinálja.

Tény, hogy a férjem alapból nagyon lassú, nincs kész pikkpakk ahogy én.


Akkoe nyugalom, ez is el fog múlni😊

2018. szept. 28. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!