Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Voltatok már úgy, hogy nem...

Voltatok már úgy, hogy nem volt túl jó a kapcsolatotok, de benne voltatok már a korban és bevállaltatok egy gyereket?

Figyelt kérdés
És,hogy végződött? Amúgy mi 36n 40f vagyunk.
2018. szept. 30. 07:18
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Voltam. Vegul nem vallaltam be. Jo dontes volt, a kapcsolat azota megszakadt.
2018. szept. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Be ne vallald!
2018. szept. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

A kor elég nagy mumus, bàr a 36 még nem olyan vészes.

Én csak akkor vállalnám, ha teljesen egyedül el tudnám és akarnám tartani a kicsit, és elviselném, ha az apjának a tulajdonságai visszaköszönnének benne.

2018. szept. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Vállaltam, 34 eves voltam, sajat lakassal, tartalekkal, magas gyeddel, egyetemi diplomaval. Tudtam, akarok gyereket, es el tudom tartani. Betegseg miatt ez volt az egyetlen lehetosegem ( meddoseg azota sajnos ) . Valas lett a vege.
2018. szept. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem vállalnám! Ha egyedül tudnám is nevelni akkor is egy csomó joga lenne apukának. Nem biztos hogy életem végéig tartani akarnám a férfivel a kapcsolatot, legalábbis valamennyire. Plusz a gyereknek is az a legjobb ha mindkét szülő várja és szereti.
2018. szept. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Mondhatjuk, hogy én is így vállaltam. De nálunk ez kimondott dolog. Mi megbeszéltük. Tudjuk, hogy nem vagyunk egymásnak a nagy "Ő". Szeretjük egymást, bár messze áll a heves szerelemtől. Inkább amolyan kis lágy,csendes dolog ez köztünk. Viszont már mindketten nagyon vágytunk gyerekre.

Persze az nálam is szempont, hogy saját lakásom van és viszonylag jól fizető állásom. Szóval ha ketten maradnánk, akkor is megoldom. De közben apukát is ismerem annyira, hogy tudjam sosem lépne le teljesen a fia életéből.


Az, hogy extra hosszú távon, hogy fog működni azt nem tudom. Néha úgy érzem nem fog, máskor meg elképesztő hálás vagyok érte! A mi kapcsolatunk mondjuk nem rossz, csak más mint ahogy kamaszként elképzeltem... :)


Azt kell eldöntened, hogy számodra mi a fontosabb. Hogy anyuka legyél, vagy az, hogy életed párjával élhesd meg ezt?! Nem vagyunk egyformák, így ezt a saját lelkedben kell keresned.

2018. szept. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
Negyedik válaszoló vagyok, szerintem még mindig jobb a gyereknek hogy egyáltalán van, létezik, él ,mintha meg sem született volna. Egyébként meg ugye tudjuk milyen magas a válások száma, vagy azoké a családoké akiknél rossz a kapcsolat , mégis együtt vannak. Azok a gyerekek inkább szenvednek.
2018. szept. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Mit jelent a "nem túl jó" kapcsolat? Csak annyit, hogy nincs óriási lángoló szerelem, előfordul néhány vita, vagy agresszív, italozik, drogozik, stb. Ha az előbbi, akkor én vállalnék így gyereket. 36 évesen nagy a kockázata annak, hogy ha ebből kilépsz soha nem lesz gyereked.
2018. szept. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem agresszív,meg káros szenvedélyektől mentes,csak nincs köztünk szerelem,meg nem kivánom szexuálisan. Eléggé belustult,meg elhízott. Dolgozni eljár állandó munkája van de otthon szinte nem csinál semmit. Egyszer megcsalt 10 éve de mégis együttmaradtunk. Utána én csaltam meg és szerelmes is voltam( akivel megcsaltam,na de ő egy igazi szoknyavadász mint kiderült na vele semmiképp se vállalnám be.
2018. szept. 30. 17:47
 10/10 anonim ***** válasza:

Háát, nem tul bizalomgerjeszto a helyzeted. Szoval gyerek utan se lenne nagy "apa-tipus", a lustasagara értem...

De te tudod.


Off:

En mar gyerekkel irom ezt, es baromi halas vagyok az életnek, hogy nem ilyennek szultem.

Bocs.

2018. szept. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!