Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekes anyák! Ahol ugy...

Kisgyerekes anyák! Ahol ugy alakul, hogy otthon ragadt beteg gyerek mellett ti magatok is lebetegedtek, milyen egyszerű, gyors ételeket keszitettek a családnak?

Figyelt kérdés

Leszogezem, apuka nem nagy segitseg a konyhaban. Nagyszulore nem szamithatunk.

Jomagam izeket sem erzek, kostolas kilove.

Csak max. par napra, 1 hetre valo otletet kernek, amivel kihúzzuk.

Kb. 5 napra valo husleves mar rotyog.

Olyan keves munkaigenyes, de pl. 2-3 napig eheto "nagyedenyes "eteleket irjatok legyszi.


2018. okt. 8. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Főzelékek, rakott dolgok, bolognai
2018. okt. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Paprikás krumpli, krumplis tészta, zöldség leves, rizseshús, lecsó tarhonyával.
2018. okt. 8. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

krumplipaprikás

tésztafélék (bolognai, túrós, grízes pl)

csilis bab

a húsleves (főtt hús) mellé paradicsomszós, rizs/főtt krumpli

2018. okt. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy-két napig melegszendvicsen, sonkás zsömlén nyugodtan el lehet lenni, ha nagyon ramatyul vagy. Paradicsommal, paprikàval, meleg teával. Semmivel se rosszabb tápanyag szempontjàból, mint egy paprikás krumpli.
2018. okt. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Múlt héten én is itthon voltam a beteg gyerekkel. Hétfőn még volt a vasárnapi húslevesből, kedden spagatti volt, szerdán föztem egy nagy adag töltöttkáposztát, majd egész héten azt ettük. Nagyon jó volt, hogy nem kellett főzni, nálam pont a hét második felében tetőzött a betegség.
2018. okt. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%

"Apuka" erőltesse meg magát, mert ha tud olvasni, akkor képes megfőzni is egy tányér ételt.


Betegen ne dolgozz, pihenj! Nagyon fontos.

2018. okt. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Koszonom. Hasznos otleteket adtatok. Bolognai regen volt.

Pont a pihenes miatt akarok egyszeru gyors tomeges kajat.

Toltott káposzta is jó otlet.

Jajj, apuka tenyleg konyhai analfabéta, jobb ot oda nem engedni.#De mig elvan a gyerekkel, addig en fekszek, ez nekem nagyobb segitseg jelenleg.

A gyerek miatt akarok taplalo meleg ételt legalabb napi 1x.

Koszonom meg 1x!!!#

2018. okt. 8. 12:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem tanítod meg főzni apukát igen hamar, az a legbiztosabb útja a párkapcsolat megromlásának. Örök gyerek marad a pasid, előbb-utóbb iszonyúan terhedre lesz. Gondolom, sok minden másban is ilyen "felnőtt". Én szóltam...
2018. nov. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!