Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan alakul a kistesó...

Hogyan alakul a kistesó napirendje nálatok? Tud aludni a nagyobb napirendje mellett? Tudtok időben hozzátáplálni? Hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Nálunk az egyik 2 éves, a másik 7 hónapos, de az alvás sokat csúszik össze-vissza, a hozzátáplálás is van hogy átkerül vacsorára.

Ti hogyan igazítottátok őket egymáshoz?


2011. júl. 18. 20:01
 1/1 anonim ***** válasza:

2,5 éves és 8,5 hónapos.

Alvással sosem volt gond, amíg 3-szor aludt a pici, az is jó volt, mert a középső alvása egybe esett a nagyéval.

Most már csak 2-szer alszik (kb 2 hónapja), így pici csúszással, de a 2. alvása egyben van a nagyéval.

Én 6 hósan kezdtem a hozzátáplálást, mindig délben, amikor feljöttünk a játszótérről (ő addig aludt a babakocsiban). Most már napi 3-szor kap kanalast, reggel-délben-este, de közben sokszor szopik is.

Amikor elhagyta a 3. alvást, akkor kitoltam a nagy déli alvását 12-ről du. 1-re, hogy jobban összhangban legyenek.

Végül is nagyjából ugyanúgy telnek a napok, de szerencsére mindkettő jó alvó.

Este a pici 8-kor megy aludni, a nagy pedig mostanában 9-kor. Reggel 7-kor kel mindenki.

Azért a hozzátáplálásnál figyelj, ha este adod, nehogy éjjel fájjon a pocakja. Próbáld valahogy délre irányítani.

2011. júl. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!