Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik terhességi teszt vált...

Melyik terhességi teszt vált be nektek?

Figyelt kérdés
1 hete késik, és szeretnék csinálni már egy tesztet... Fontos hogy viszonylag megbízható legyen, mert nem szeretném, hogy csalódjak, ha esetleg rossz eredményt mutat... Persze tudom, hogy mindegyik teszt tévedhet. Melyiket ajánljátok?

2018. okt. 9. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

1 hetes késés után már bármelyik kifogja mutatni ha terhesség áll fent.

De pl: Clearblue,Gabriel,Pregnancy Easy

2018. okt. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Amikor terhes voltam mi sem teszt egyértelműen mutatta. Amikor nem voltam az akkor is egyértelmű volt az eredmény
2018. okt. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
X-epil engem sohasem csapott be, mindkét terhességem egyértelműen kimutatta pár nap késés után.
2018. okt. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Így van, egy hetes késésnél már teljesen mindegy. Sőt, nekem a Clearblue (kb 3 ezer Ft), álpozitivat mutatott, szóval azota én nem igazán bizok benne. Aztán most egy hete, nemvárt előtt 3 nappal egy tök gagyi tesztet vettem, halvany pozitiv lett, majd napokkal később erősebb, viszont amikor nem volt terhes, teljesen hőmező volt. Markát nem mondom, mert külföldön élünk, egy kis üzletlánc sajátmárkás tesztje.
2018. okt. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb drogériákban kapható tesztek is mindig megbízhatók voltak, akár negatívat, akár pozitívat teszteltem. X-epil és Intimed teszteket vettem, soha nem mutattak fals eredményt.
2018. okt. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2018. okt. 10. 15:02
 7/7 ildi32 ***** válasza:
Az one step terhességi tesztet használom. Eddig mindig megbízható eredményeket adott. Az elmaradt menstruàció utàn a második napon kimutatta a terhességet. Látszott rajta a halvány második csík. Amikor nem voltam terhes mindig csak a teszt csík volt látható rajta.
2018. nov. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!