Lehetek mégis terhes?

Figyelt kérdés

sziasztok kb 1 hete teszteltem erős pozitívat,utána kétszer negavit volt ugyan olyan tesztel... rá tudtam hogy rossz volt a teszt.

2 napja jött meg erős vérzéssel első nap ,meg második nap is ma 3.nap szinte semmi tisztasági bőven elég!5 napja nemm tudok enni az első étkezésnél olyan hányingerem van hogy többször nem is eszek .Hiába kis adagot eszek rögtön jönne vissza...

sose volt ilyen nem vagyok az akinek hányingere szokott lenni.Zavar az az első pozitív teszt utána olvastam nem nagyon van olyan hogy hibásan pozitívat mutat ,de mégis a reggeli negatív volt meg hát meg is jött a havi .. Lehetek mégis terhes?



2018. szept. 24. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
95%
Tesztelj újra és menj dokihoz
2018. szept. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes.
2018. szept. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!