Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Első emlékképeim, avagy...

Első emlékképeim, avagy mikori a legkorábbi esemény a gyerekkorodból, amire emlékszel? Hány éves voltál, mire emlékszel?

Figyelt kérdés

2018. okt. 13. 18:38
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
67%
Bocs, utolsó vagyok, szóval tépem a malacoknak a füvet,mint ahogy a csirkéknek szokták.
2018. okt. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
73%

:DDDDD Az enyém egy fantasztikus sztori. Totyogós voltam. Arra emlékszem, ahogy ülök a földön - fogalmam sincs, hogy mit csináltam - és figyelem a nagymamámat és a testvéremet, akik éppen egy narancssárga színű, egészen kicsike Donald kacsás társasjátékkal játszanak. Aztán... Magára az akcióra nem emlékszem, deee sikerült a szőnyegre nyomnom egy barnát. Anyu bejött értem, és felállított, hogy kivegyen a wc-re. Mielőtt kimentünk volna a mellékhelyiségbe, én a kezembe vettem a végterméket, mert tudtam, hogy annak nem ott van a helye. Mikor odaértünk, beledobtam a wc-be. Az emlékkép ott ér véget, hogy édesanyám még mindig a csuklómat fogja és húz magával, hogy megmossa a kezemet... Gondolom az is megtörtént, de nekem csak ennyi van meg. :D


Sajnos nem tudom már megkérdezni a többieket, hogy erre emlékszenek-e, de bennem elég részletesen megmaradt. De miért pont ez... Rejtély :DD

2018. okt. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
76%
2,5 éves koromban, amikor végleg lelépett az anyám.
2018. okt. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
75%

Van egy olyan emlékem, hogy a pelusos zacskón ülök, és a tesóm húz vele a szőnyegen, kb. 1-1.5 éves körüli lehettem, anyu szerint sohasem történt ilyen. De én tisztán emlékszek rá, de lehet csak álmodtam. :)

Amúgy 3-4 éves koromtól már emlékszek sokmindenre, volt egy 3 kerekű triciklim, emlékszem, hogy hogyan tanultam meg menni vele. Anyuék emlékei szerint 3.5 évesen tudtam egyedül hajtani.

2018. okt. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
73%
Első emlékem, amikor tesómat néztem meg a kórházban apukámmal, 3 éves és 1 hónapos voltam. Állítólag vártam már. Halvány emlékképeim vannak csak a babakoráról egyébként. :)
2018. okt. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
82%
1,5 éves voltam, mikor a moszkvai olimpia záróünnepségét láttam a tv-ben. Amikor Misa mackó (a kabalafigura) szállt fel a levegőbe és bánatában sírt, mert vége lett az olimpiának, én is sírtam.
2018. okt. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
75%

16- os, apukam Ott volt azon az áron ünnepségen is hozott is nekem egy Misa macit, 80 ' ban volt, igaz? Anyukám akkor volt terhes velem.

Nagyon sokáig megvolt a Maci vagy 30 évig, sajnos akkor a lomtalanításkor kilett dobva.


Nekem két éves körül korom körül van egy olyan emlékem , hogy a nagybátyjám hozza az etetőszékem, utána a következő, olyan négy éves korom körül az óvodában, hogy anyukám jön értem. Meg amikor tesómat hozták haza a kórházból négy éves voltam.

2018. okt. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
72%
Nekünk is volt misamacink sokáig, azzal az olimpiai övvel :)
2018. okt. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
66%
Utólag kiderült, hogy a következő emlékképem 2 éves koromra tehető. Arra emlékszem, hogy egy helyen voltam Apukámmal ahol nagyon sok lufi volt, megterített asztal, zene (összeraktam, hogy egy esküvő lehetett). Apukám fog az ölében én meg a lufikat és a krepp papír szalagot piszkálom és ekkor egy néni rám kiabált. Megkérdeztem a szüleimet, a nagynéném esküvője volt, ahová Anyukám nem jött, mert akkor még a tesómmal kórházban voltak (az előtti napon született) és a nénikém anyósa mérgelődött, hogy tönkre teszem a dekorációt.
2018. okt. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Igen 17-es, 1980 nyarán volt:)
2018. okt. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!