Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki első gyerek után szinte...

Aki első gyerek után szinte úgy nézett ki, mint terhesseg elott, az masodik utan is meguszta a dolgokat?

Figyelt kérdés

Elso gyerek utan sem csikjaim, sem bőrmegnyúlás sem ilyesmik nem lettek. Lapos a hasam, alakom is a régi , csipom lett szelesebb.

Persze igyis-ugyis szeretnek masodikat. Csak kivancsi lennék vajon meguszható e a sok csík másodszor is? Vagy az már a sok a bőrnek (most probalkozunk, 2éve 5hónapja szültem)


Légyszi kíméljetek a bunkó válaszokkal. Nem vagyok sem onzo anyuka, sem plázacica sem hasonló.

Inkább csak felmerült a fejemben ez a dolog, mert nagy szerencsém volt elsőre. Vagy inkább genetika kérdése??


(Bocsi az ékezetek miatt, közben mást is csinálok)


2018. okt. 14. 18:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
3szor szültem, óriási hasam volt mindegyikkel, csíkom egy sem. Nem használtam krémet sem. Szóval megúszható.
2018. okt. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem semmi!:)
2018. okt. 14. 18:50
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

A második terhességnél nagyobb volt a hasam. Annyit vettem észre, hogy a köldökömnél kicsit megereszkedett a bőr. De csak ha nagyon vizsgálom és rossz kedvem van akkor látom. 😄

Első terhesség alatt kenegettem, másodiknál már nem. Szóval nálam valószínűleg genetika és nem a csodakrémen múlott.

2018. okt. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
Az első két gyereknél még minden visszaáll normálisan, a harmadiknál már nem, főleg akkor ha 33-on túl volt a 3-ik..
2018. okt. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
31%
4+ Csíkom egyiknél sem volt.
2018. okt. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez nagyban genetika kérdése. Anyum 2 terhesség után is vékony és semmi csíkja.
2018. okt. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Persze nagyrészt biztosan genetika, csak nemtudom vajon 2gyerek utan is szamit e a genetika. Azert a bornek is van turohatara gondolom.

Igazából csak érdeklődöm,kinek hogy volt, ez tudom nem változtat azon h nekem h lesz es ha most nem úszom meg..hát ez van..csak mint majdnem minden nőnek, nekem is jutnak ilyesmik az eszembe!:)

2018. okt. 14. 20:19
 8/14 A kérdező kommentje:

Az en borom amugyis eleg szaraz, tehat igyekszem sokat kenni mar par eve.

Terhesen is ugyanugy kentem magam mindenhol, ahogy eddigis.

De a vegen kaptam ajandekba (kb 29hetesen) 200ml-es bio oilt, igy azt elhasznaltam majdnem teljesen, nemtudom az segithetett-e.

2018. okt. 14. 20:22
 9/14 anonim ***** válasza:
Első után is teljesen visszaalakultam, második után meg még hamarabb, szerintem is főként genetika.
2018. okt. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tényleg genetika. Nekem is visszaállt minden csak a csípőm lett szélesebb. Sztem te szerencsés alkat vagy és a második babánál sem lesz gond :)
2018. okt. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!