Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire jellemző, hogy a...

Mennyire jellemző, hogy a GYES- en lévő anyákat lekezelik az apák amiatt, hogy éppen nem dolgoznak?

Figyelt kérdés
2018. okt. 17. 10:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
18%
Én még ilyenről nem is hallottam...???
2018. okt. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%

Amikor már gyesen voltam, dolgoztam.

De gyed alatt sem voltam semennyire lekezelve, mint ahogy én sem kezelem le a férjem, ha épp munkakereső.

Társak vagyunk.

És az anyák is sokat dolgoznak, csak a háztartásért nem kapnak munkabért...

2018. okt. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
Nem világos a kérdés. Milyen apák? Az összes vagy az adott nő férje?
2018. okt. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szerencsére nem volt picit sem az. Háromszor három évig itthon voltam.
2018. okt. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
45%
Sajnos nekem az a tapasztalatom, hogy sok nő a gyerek ürügyén nem is nagyon akar dolgozni. Arra hivatkozik, hogy hozni-vinni kell a gyereket, nem ér rá főzni, mosni munka mellett. Egy férfinak is nagyon nagy teher, hogy ő az egyedüli családfenntartó, nem eshet ki a munkából, mert nincs más bevétel. Azért a gyest megelőzi a gyed, ez a gyerek 2 éves koráig jár. Utána bölcsibe kéne adni a gyerekeket és legalább 4-6 óra munkát bevállalni, az is legalább egy százas havonta, mégsem egy emberen van a teher. Nálunk pl. az oviba jár 24 gyerek, a csoportból kb. öt anyuka dolgozik, a többi otthon van. 3-6 éves gyerekekkel otthon kell lenni egész nap egy anyának? Ez nem korrekt az apákkal szemben. Ezért teszik sokan a megjegyzést.
2018. okt. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%
Bölcsibe kéne adni? Más meg nem igy látja. Minden család el tudja dönteni szerintem együtt, nekik mi a jó.
2018. okt. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
Ha normális a férj, akkor ilyen nem fordul elő. Ahol előfordul, az egy xar kapcsolat, és nem érdemes benne gyereket vállalni.
2018. okt. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
Előfordul olyanokkal, akik idiótához mentek hozzá. Normális emberek nem nézik le a társaikat semmiért, hanem csapatként összedolgoznak.
2018. okt. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
Mi az, hogy "bölcsibe kéne adni"? Ezt szerintem minden család (anya-apa) eldönti saját maga. Jóhogy nem a nagyérdemű gyk közösség dönti el, hogy Ancsika 2 éves gyereke kész van-e a bölcsire, vagy sem.
2018. okt. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem egy őstulokhoz mész hozzá, akkor semennyire nem kell ettől tartani.
2018. okt. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!