Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen tetovalast csinaltassak...

Milyen tetovalast csinaltassak az elvesztett magzatom emlekere?

Figyelt kérdés

Nem tudom, ide tartozik-e a kerdes, de remelem nem baj.

Szeretnek tetovalast, de nem tudom mi lenne a megfelelo. Kicsit szeretnek, egy szivecsket vagy nem is tudom..segitsetek!


2018. okt. 20. 17:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
38%
Esetleg egy angyalka. Sajnálom.
2018. okt. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
35%

Nekem is egy pici angyalka sziluett jutott az eszembe.

Sajnálom! Hányadik hétben voltatok?

2018. okt. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Semmit.
2018. okt. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Meg csak 6 hetes lettem volna a mutetem napjan. Koszonom!
2018. okt. 20. 18:05
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Elgondolkodtam anno ezen én is, ikerbabáim lettek volna, de végül megállt a terhesség a fejlődésben, 9 hetesen kimondták a missed abot. Két kis csillagon gondolkodtam, de aztán ahogy telt az idő, terhes lettem a lányommal, most várom a fiamat, feldolgoztam. Végül nem bánom, hogy kimaradt, bár szerintem ha lenne se bántam volna meg. Nekem a pici csillag jutott anno eszembe azonnal.
2018. okt. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
88%

A tetoválás olyan, ha te se tudod mit szeretnél ne csináltasd meg. Hagyd leulepedni. Arra is gondolj ha pl látható helyen van(mondjuk csukló) akkor vadidegenek is kérdezik, hogy mit jelent és te is nap mint nap ezzel szembesülsz.


Abba gondolj bele, hogy kell-e ez neked, hogy még 5 év után is ha megkérdezik mit jelent az adott motívum és állandóan erre emlékeztetnek.


Gondold át ezt még párszor.

2018. okt. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%

Èn azt gondolom, hogy várjál még vele. Ha születik gyermeked lehet idegesíteni fog, hogy mindig egy elvesztett magzatra kell emlékezned amikor a tetoválásodat látod.

Most nagyon megvisel, de kérdés, hogy jó-e ha késöbb is mindig rá kell emlékezned.

2018. okt. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ez nagyon oszinte es aranyos tortenet, sajnalom es kozben gratulalok is neked a lanyodert es a fiadert! Koszonom, hogy leirtad! :)
2018. okt. 20. 18:13
 9/20 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, elgondolkodok meg rajta picit, de most ugy erzem ezzel mindig velem lenne, es olyan helyre ahol nem feltuno.koszonom! :)
2018. okt. 20. 18:14
 10/20 anonim ***** válasza:
45%
#4 Akkor nem magzatod volt, hanem embriód. Ami a kérdés lényegi részét illeti, a harmadikkal értek egyet.
2018. okt. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!