Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 hónapos koraszülött babám...

3 hónapos koraszülött babám keveset gőgicsél?

Figyelt kérdés
Ha időre született volna most lenne 2 hónapos. Ma alig tudom rávenni hogy beszélgessen velem, de amúgy sem gyakran csinálja. Van , hogy mondogat dolgokat pár percig de sokáig sál csöndben figyel. Mosolyogni szokott, nagyon sokat Figyeli a környezetet. Pontosan azt sem tudom mi számít gőgicsélésnek. Általában panaszkodni szokott olyankor mond ilyeneket hogy gí, Gá, gü, aja. Ez mennyire normális?
2018. okt. 21. 14:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális, nekem is 36. hétre született a lányom, ha jól emlékszem nem volt elvárás, hogy 3 hónaposan gügyögjön, de meg lehet nézni neten a védőnői kérdőíveket, neked most a 2 hónaposat kell nézni.
2018. okt. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!