Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » "Szülés után egy órával ott...

"Szülés után egy órával ott állt a pici mellett a Koraszülött Intenzíven és simogatta, kitépte az infúzióstűt a kezéből". Ilyen komolyan létezik?

Figyelt kérdés
Egy történetet olvastam a neten és abban volt, viszont nem tudom eldönteni, igaz lehet ez az állítás vagy csak "hipe"?

2017. nov. 13. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ki allt ott? mi van??

A "hipe" nem letezik, "hype" van de az teljesen mast jelent, felkapott dologra mondjuk hogy "hype-olt". Szoval ugy teljes egeszeben nem ertem a kerdesed :)

2017. nov. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
minden előfordulhat
2017. nov. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi?
2017. nov. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mármint anyukáról van szó, akinek koraszülött lett a babája. Azt kérdeztem, hogy ez így lehetséges-e? Én a hype szóról úgy tudtam, hogy valami 'felpimpelt' most jobb szót nem találtam rá, szóva csak a hatásvadászat kedvéért írták ezt bele.
2017. nov. 13. 20:15
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
1szerűbb ha belinkeled a storyt
2017. nov. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

Olyan van, hogy valaki szülés után egy órával már áll, sétál, kutya baja. Nekem se volt. (Másnap már fájt a gátsebem, akkor már nem voltam olyan vidám.)

Olyan viszont remélem nincs, aki infúziót tépked. :/

2017. nov. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, allhat valaki a koraszulott osztalyon. Igen, simogathatja a pici kezet es igen, egy infuzio kitepese is lehetseges. Ennyi. De ilyet miert csinalt a sztoriban az illeto? Mert igy onmagaban ertelmetlen a kerdesed.
2017. nov. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!