Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bántottátok meg valaha a...

Bántottátok meg valaha a szüleitek annyira hogy sírt?

Figyelt kérdés

Gyerekként úgy értem...én tisztán emlékszem hogy egyszer láttam sírni az én édesanyám a magatartásom miatt (rájött hogy hamisítottam az ellenőrzőmben ezt azt).

Én érzékenyebb vagyok mint ő, szinte hetente sírok ez vagy az miatt (sokszor ha rossz napom van vagy a férjem felpiszkál stb rajtam így jön ki a feszkó). Sajnos az is előfordult hogy a kislányom bosszantott fel, és általávan törekszem rá higy ne előtte sírjak (főleg ha ő az oka) de buzony bolt rá precedens hogy nem tudtam kontrollálni magam. Félek hogy ez nyomot hagy benne. Nem szeretném ha 30 év után úgy emlékezne rám mint egy idegroncsra, vsgy ha saját maga válna gátlásossá az én érzékenységem miatt. Mit tehetnék, ti szoktatok sírni előttük? Minden anya csinál ilyet? Az anyukátok csinált ilyet?


2018. okt. 22. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Az én anyám elvert érte. Nem sírt. De a végén azért titkoltam mert megvert. Ha sírt volna- akkor inkább összeszedem magam.
2018. okt. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. okt. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém ajtót csapkodott. Nekem nagyon kell kontrollálni magam, sajnos mérgemben nekem is lenne kedvem. :(
2018. okt. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen
2018. okt. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!