Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak itt 5 gyermekes anyukák?

Vannak itt 5 gyermekes anyukák?

Figyelt kérdés
Érdekelne terveztétek-e az 5.babát vagy sem. Mit szólt a főnök, a család, barátok, ahhoz hogy újra gyermeket vártok a 4. után?

2018. okt. 23. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%

Ismerek egyet közelről. Csodás anya, és nagyon nagyon szép családja van. Apuka szeretne esetleg hatodikat is.

Tervezték az ötödiket is. A többit nem tudom.

2018. okt. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Itt vagyok.

Mi a negyediket nem terveztük, meglepetés volt. Az ötödik tervezetten született.

Hogy mit szólt a főnök? Nem tudom. Nálunk olyan kis korkülönbséggel születtek, hogy nem tudtam köztük visszamenni dolgozni. De megvolt a helyettesem végig, amíg otthon voltam. (Még mielőtt valaki félreérti: a legkisebbünk 3 éves kora óta újra dolgozom.)

A család, barátok meg már a 3. után is őrültnek tartottak bennünket. :)

2018. okt. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Anyukám. 😊 Tervezte mind az ötünket, mindenki örült a legkisebbnek is, még ha nem is olyan felhőtlenül, hiszen nem volt meg az újdonság varázsa már. Mi négyet tervezünk, egyelőre kettő van.
2018. okt. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
2 ötgyermekes családot ismerek, az egyiknél tervezett volt mind az 5, a másiknál nem, de mind boldog, kiegyensúlyozott család. Ismerek olyan családot is, ahol az 5. terhesség ugyan tervezett volt, de ikrek lettek :D
2018. okt. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy közbe szólok, de érdekelne, hogy a szobákat hogyan oldjátok meg. Annyi szoba ahány gyerek vagy egyneműek egy szobában?
2018. okt. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Annyi szoba, ahány gyerek (+1 nekünk). 😊
2018. okt. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyen családot, ott tervezett volt mind a 6 gyerek. :))
2018. okt. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Jó olyat olvasni, hogy boldogan szépen élnek.
2018. okt. 24. 17:05
 9/11 anonim ***** válasza:

Terveztük mind az ötöt. Most várom a hatodikat, Ő is tervezett.

A család örül nekik.

2018. okt. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

9.! Nálatok is külön szobája van mindnek?


Mekkora korkülönbség van köztük? Hány éves vagy?

2018. okt. 25. 07:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!